Letní dnům začíná pomalu, ale jistě býti konec. Teď přichází období studenty velmi neoblíbené, rodiči však opěvované. Je čas se vrátit zpět do školních lavic. S 1. zářím začíná nová sezóna a ať jste školák či rodič je teď ten správný čas doplnit šatník o podzimní kusy.

Ať už vaše ratolest navštíví školu poprvé či se jen vrací za bývalými spolužáky, je důležité, co si vezme svůj první školní den na sebe. Ale neplatí to jen pro školáky, ale i ti ze školek se chtějí líbit, a to nejen první den.

Dát dohromady ideální outfit pro první den ve škole není jednoduché, obzvlášť když nevybíráte pro sebe, ale vaše dítě či dokonce teenagera. Ač si mnohdy říkáte, že víte, co je pro vaše dítě nejlepší, je třeba brát v potaz nekonečných možností dětské fantazie. Jejich kreativní pohled v kombinaci s letitými zkušenostmi maminek mohou ve Vašem dítěti probudit nového Karla Lagerfelda.

Z vlastních zkušeností všichni známe, že rodiče často postrádají porozumění pro dobové trendy. Výhodou aktuální módní scény je rozmanitost stylů, modní trendy se vrací z dob rodičů i prarodičů. Kříváky a roztrhané džíny známe už z filmových klasik jako jsou Rebelové či nesmrtelná Pomáda. Ani veselé barevné vzory zde nechybí.

Přinášíme vám tipy z Fashion Arena Prague Outlet z více než 200 obchodů vždy se slevami 30–70 %. Vyberte si outfit na den či večer nebo například na sport. Barvy jsou všude a je z čeho vybírat. Otevřeno je denně od 10:00 do 20:00.

P.S. Nezapomeňte na batůžek

Primigi

Růžové polobotky

móda

Původní cena: 1569,- Kč

Outletová cena: 768,- Kč

Sleva: 51%

Primigi

Dívčí tenisky

móda

Původní cena: 999,- Kč

Outletová cena: 489,- Kč

Sleva: 51%

Orchestra

Kalhoty

móda

Původní cena: 780,- Kč

Outletová cena: 546,- Kč

Sleva: 30%

Orchestra

Dívčí triko

móda

Původní cena: 820,- Kč

Outletová cena: 492,- Kč

Sleva: 40%

Primigi

Bílo-modré boty

móda

Původní cena: 1570,- Kč

Outletová cena: 768,- Kč

Sleva: 51%

Primigi

Modré boty

móda

Původní cena: 1719,- Kč

Outletová cena: 1112,- Kč

Sleva: 35%

Orchestra

Lacláče

móda

Původní cena: 900,- Kč

Outletová cena: 630,- Kč

Sleva: 30%

Orchestra

Chlapecké triko

móda

Původní cena: 540,- Kč

Outletová cena: 324,- Kč

Sleva: 40%

Orchestra

Kraťasy

móda

Původní cena: 780,- Kč

Outletová cena: 468,- Kč

Sleva: 40%

 

Fashion Arena Prague Outlet:

Fashion Arena Prague Outlet je s více než 200 značkami  na ploše 25 125 m² největší outletovým centrem v České republice. Je bezbariérově položený na jednom přízemním podlaží a od roku 2007 kdy byl otevřen, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. Do outletových obchodů se dostávají pouze neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců, z nichž někteří z nich mají své zastoupení v České republice exkluzivně právě zde. V obchodech mohou zákazníci nakoupit kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky, knihy či potřeby pro domácnost.

Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem (20 minut z centra Prahy), městskou hromadnou dopravou (35 minut - metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet nebo z náměstí Republiky).

Více na: www.fashion-arena.cz.

Reklama