631f19d82f9e8obrazek.png

Nejvíc na očích je vždycky taška nebo batoh. Ano, naše dítko má sice celkem obstojný z loňského roku, ale učení je letos zas o trochu víc, a to je třeba zohlednit J. Minimalistický design batohu Yenkee YBB 1501 se hodí ke každému outfitu. Jeho obsah chrání skryté kapsy, bezpečnostní zamykání i vodu odpuzující materiál, odolný vůči proříznutí. Vychytaný interiér pojme notebook do velikosti 15,6” a všechny potřebné věci do objemu 20 litrů. Pro herně naladěné nebo jen trochu nepozorné studenty a žáky je ideální variantou model Yenkee YBB 1503 (objem 22 l, notebook 15,6“). Funkčně velmi dobře dělený a plně polstrovaný úložný prostor zajišťuje bezpečí pro všechny věci do něj vložené. Batoh má navíc přední kryt vyrobený z tvrdého skeletu a ve spodní části ochranu, která zamezí poškození jeho obsahu způsobenému nárazy. Oba batohy jsou pohodlné a podporují správné držení těla.

631f19fdca17cobrazek.png

Pokud váš potomek patří mezi skalní fanoušky mobilních radovánek a o přestávkách s kamarády hraje multiplayerové hry nebo projíždí sociální sítě, ubývá mu velmi rychle baterka. Na konverzaci s rodiči už pak často nezbude energie. Přitom stačí jen pořídit lehkou ale stylovou powerbanku, aby se spojení mezi vámi nepřerušilo. Černá powerbanka Yenkee YPB 1020 má kapacitu 10 000mAh a mobilní zařízení nabije i několikrát z nuly na sto. O zbývající kapacitě informuje průběžně údaj na LCD displeji. Dva výstupní porty umožňují nabíjet současně i další zařízení, třeba se podělit „o šťávu“ s kamarády. Na zbývající obsah školního batohu je navíc možné si s ní posvítit díky integrované LED svítilně.
 

631f1a26ac5a8obrazek.png
Ideálním doplňkem k powerbance je univerzální kabel, váš student nebo žáček s ním nebude nucen řešit, zda má s sebou ten „správný“. Datový kabel YCU 400 v klasickém černém provedení krásně doplňuje powerbanku a dělá z ní pomůcku všemi oblíbenou. Hliníkový plášť a nylonový oplet zajišťuje kabelu flexibilitu, odolnost a s ní spojenou dlouhou životnost. Pokud byste zatoužili „rozbít“ změť černé barvy, nabízí Yenkee ocelové kabely v duhovém provedení, které brání jejich zamotání. Majitele Androidu ocení micro USB a USB – C, pro jablíčkaře je k dostání lightning.  Pro delší životnost telefonu doporučujeme také pořízení ochranné fólie nebo tvrzeného skla, aby přežil zacházení svého majitele.

631f1ac7e8409obrazek.png
 
Tak úspěšný a bezpečný školní rok!
 631f1adb5ec05obrazek.png

Reklama