Bacila je nejlépe baciti  razantně a jednou pro vždy. Stejně jako na jednu rumunskou famílii zabírá na bacila česnek. Nejlépe celou palici prolisujte a umíchejte s deci olivového oleje na kaši. Tou pak potírejte nasucho pečené topinky. Vrstva by měla být nejsilnější, co snesete. A že člověk snese hodně....Takových topinek schroupejte kolik Vám dovolí žaludek.

U stolu seďte, protože až budete mít duhové kruhy před očima, zhorší se vám prostorová orientace. Česnek sice na jazyku ze začátku pálí, ale to nevadí. Jelikož po pár soustech přestanete cítit jazyk.  Až se dostaví pocit sytosti nebo hučení v uších, přestaňte.

Takto naimpregnováni česnekem, budete mít dostatek času na odpočinek a boj s nemocí, protože se k vám nebude hlásit žádný člen rodiny...a to ani němé tváře. Večer v ložnici si možná vyslechnete řeči o tchořích a polibku na dobrou noc se patrně také nedočkáte. Jako odvetu  nabídněte orálek na usmířenou. Jestli mu neupadne, bude mu tak smrdět, že se ho žádná jiná utěšitelka neujme ani za peníze.

Druhý den pocítíte první úlevu. Pošťačka nebude chtít podepsat rekomando, jen ho zbaběle hodí pod dveře, děti od vás nevezmou kapesné a manžel odmítne, abyste mu připravovala snídani. Pokud byla první den česneková impregnace opravdu důkladná, budete smrdět po meilu i telefonu. Průběžně si vařte česnečku, tekutiny jsou při chorobě základ.

Navíc se může v tchýni projevit pečovatelský komplex a mohla by se nasáčkovat do vaší domácnosti pod záminkou péče o chorého. Hladina aromatické silice ve vaší krvi nesmí klesnout! Až i matka vašeho muže odtáhne jak hlodavec z potápějícího se korábu, vypněte PC, mobil i bednu, zalezte do pelechu a pěkně si schrupněte.

Dobrou noc a pusu na čelíčko posílá ToraToraTora

Text nebyl redakcí upraven.

Skvělé! To vyzkouším i bez bacilů. Ještě mě napadá, že to je docela originální způsob, jak si vyžádat dovolenou.

Máte svůj vlastní recept proti bacilům? Podělte se o něj! Spoléháte na bylinky? Nebo se raději léčíte panákem domácí pálenky? Řídíte se babskými radami? A které to jsou? Dáváte si cibulový sirup s medem nebo vydatný slepičí vývar? Napište nám, jak si léčíte chřipku a nachlazení. Své recepty posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama