Můj zážitek s havětí se stal asi před dvěma lety na vánoce- no přesněji několik dní před Štědrým dnem.Mám malého syna,takže nějaké zdobení stromečku u nás ne neděje,stromeček přinese Ježíšek až večer.Jenže tady je právě ten problém,kdy stromeček ozdobit a kam ho přes den schovat.Tenkrát jsme to vyřešila tak,že jsem ho načepila asi týden předem a odnesla ho na půdu.Tam syn sám nechodí,tak jsem si libovala,že na něj nepřijde.A také nepřišel.....Ale přišly na něj myši,hlavně na krásná červená jablíčka,která jsem měla ze všech ozdobiček snad nejraději.

Přišla jsem na to pár dnípřed tím velkým večerem,ještě jsem koupila červené šištičky,co jsem zahlédla někde ve výloze a spěchala jimi dozdobit stromeček.Sundám igelit,co jsem přes něj měla přetáhnutý ,zavěšuji šišky a najednou koukám prázdný háček a další a další......Poodstoupila jsem od stromku a celý si ho prohlédla,na zemi jsem našla právě to jedno jablíčko a na stromku ani jedno!!!!!A že jich tam bylo.

Tak to mě pěkně naštvalo a pěkně od plic jsem těm myším vynadala,doufám,že mě slyšely. Od té doby už stromeček na půdu nedávám,jablíčka jsem si koupila nová a myším také něco - jed na myši.

Mimochodem,na jaře jsem nějaká ta ukradená jablíčka našla ve staré botě......

Všechny zdraví   Babytka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Máte k dnešnímu tématu co říct? Využijte poslední příležitosti a napište nám na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama