Německá značka Lässig se řadí k výrobcům, kteří se na trhu vymykají, a to jak kvalitou a designem svých produktů, tak přístupem k výrobě a životnímu prostředí. Svěží koncept postavený na eco-friendly jednání se promítá i do novinek letošního roku.

LassigŠiroký sortiment Lässig zahrnuje veselé, hravé, sportovní i elegantní - vždy do detailu propracované - doplňky pro maminky, tatínky a jejich ratolesti, které lze naráz jen těžko představit. Přiblížíme vám proto tři nově nabízené modely kabelek s příslušenstvím a ucelený sortiment si případně můžete prohlédnout na stránce www.lassig-fashion.cz.

Novinka No. 1

Sportovně elegantní přebalovací taška LÄSSIG Mix'n Match

Kabelka Lässig Mix´n Match environmentální řady Green Label je opravdu krásná. Má design, který zaujme, vnitřní uspořádání, které překvapí, a zpracování, které šetří přírodu. Uvnitř se nachází vše potřebné pro maminky s miminkem, tedy přebalovací podložka, odnímatelný izolovaný držák na láhev, odnímatelná kapsa na zip, voděodolná přihrádka, držák na skleněnou lahvičku i kapsa na mobilní telefon a karabina. Další úložný prostor najdete zvenčí. Díky variaci úchytů ji můžete nosit různými způsoby včetně možnosti připevnění na kočárek. Vyrobena je z recyklovaného polyesteru (s podšívkou z polyesteru) a má textilní strukturu. V nabídce jsou tři barevné kombinace – růžová, antracitová a světle šedá. Taška má rozměr 48,5 x 19 x 38 cm.

taška

 

Peněženka LÄSSIG Mix´n Match

K tašce lze ve stejném odstínu dokoupit peněženku. Díky prostornému formátu 20,5 x 2 x 11 cm má řadu přihrádek, kapsu se zipem na mince a odnímatelnou část na fotografie či platební karty.

Peněženka LÄSSIG Mix´n Match

Doporučená prodejní cena kabelky: 3.260,- Kč   

Doporučená prodejní cena peněženky: 760,- Kč                         

 

Novinka No. 2

Stylovou kabelku LÄSSIG Signature Bag si „sestavíte“ sami

kabelka LÄSSIG Signature Bag Tato barevná kolekce elegantních kabelekLässig Signature Bag řady Glam vám dává svobodu volby. Výrobce u ní nechává čistě na vás, zdali si kabelku pořídíte samostatně, nebo si k ní (ve stejném, nebo klidně i jiném odstínu) dokoupíte peněženku a set doplňků pro maminky, který zahrnuje voděodolnou přebalovací podložku, izolovaný obal na láhev a háčky pro připevnění tašky ke kočárku. Kromě atraktivního vzhledu, který využívá kombinace jemného povrchu, koženkových a kovových prvků a originálního střihu, v základu přináší prostorný vnitřek s řadou důmyslně řešených kapes, kroužek pro zavěšení klíčů a volitelný ramenní popruh. Kabelku (35 x 13 x 44 cm), peněženku (19 x 2 x 10 cm) i doplňkový set lze pořídit zvlášť v šesti barvách.

Doporučená prodejní cena kabelky: 2.100,- Kč   

Doporučená prodejní cena peněženky: 760,- Kč             

Doporučená prodejní cena příslušenství: 760,- Kč                     

taška

Novinka No. 3

Přebalovací kabelka LÄSSIG v hobo stylu

Přebalovací kabelka LÄSSIGKabelka pro maminky Lässig Hobo Bag řady Casual má praktický střih a velmi zajímavý vzhled. Provedením reflektuje hobo styl, pro který je typický tvar vaku či půlměsíce a středně dlouhé ucho s nošením na rameni. Světlý olivově béžový model zvýrazňuje metalická úprava povrchu, černou alternativu zase jemná krajková aplikace. Propracované provedení potvrzuje i efektní zazipování, do hlavní přihrádky se dostanete skrze dva různé zipy. Kapes a přihrádek má taška hned několik, včetně jedné voděodolné. Součástí je přebalovací podložka, izolovaný obal na láhev, kapsa na mobil, karabina a kroužek na klíče i nastavitelný ramenní popruh. Taška, kterou lze připevnit na kočárek, se vyrábí v rozměru 34 x 17 x 34 cm.

Doporučená prodejní cena kabelky: 3.070,- Kč       

tatar                    

 

Více informací k nabídce Lässig najdete na www.lassig-fashion.cz, www.babypoint.eu nebo na FB https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz.

Reklama