Pro ochranu vašich rtů i v zimních měsících představuje Maybelline New York balzám na rty Baby Lips Winter Magic ve 3 nových odstínech. Vyberte si přírodní nebo naopak sytě tónované odstín – celá škála Baby Lips udrží vaše rty krásně hydratované po dobu až 8 hodin.

 Baby Lips Winter Magic od Maybelline NY je obnovující balzám na rty, který ocení opravdu každá žena či dívka, a to zejména v chladných zimních měsících. Baby Lips Winter Magic rty krásně a přirozeně hydratuje a hlavně dlouhodobě hydratuje. Limitovaná edice Baby Lips nabízí na výběr celkem tři odstíny, takže si vyberou, jak dámy, které preferují přirozený vzhled, tak i ty, které mají ráda jemné tóny.

 Baby Lips Winter Magic

Díky obsahu přírodních složek, jako je např. aloe, med či bambucké máslo, zůstanou rty chráněné, hydratované a krásné na pohled po celých 8 hodin. Již po týdnu používání pak budou rty viditelně vláčnější a po 4 týdnech používání budou navíc viditelně zdravější.

Baby Lips Winter Magic přináší celkem 3 odstíny – červený Sweet Apple, nude s vůní Hot Cocoa a růžový s vůní Sugar Cookie.

Doporučená maloobchodní cena:

Baby Lips Winter Magic        79,90 Kč / 2,20 €

 * Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Reklama