Samozřejmě, že můžete spoustu věcí dělat tzv. “postaru”, jako třeba vyvařovat lahvičky ve vroucí vodě nebo ohřívat dětské příkrmy ve vodní lázni – čas vám to ale neušetří, ba naopak. Abyste měli prostor věnovat se pouze svému dítěti a neztráceli drahocenné minuty, zkuste se zamyslet nad tím, jestli si nepořídit k ruce inteligentní spotřebiče pro novorozence, kojence a batolata z Baby kolekce Gorenje. Všechny se vám budou jistě hodit!

Oceníte na nich nejen jejich kompaktnost, snadno pro ně naleznete místo třeba na kuchyňské lince, ale i snadnost obsluhy, jednoduchou údržbu a především to, že byly vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí, takže neobsahují žádné škodlivé chemikálie a veškerý použitý materiál je bez obsahu BPA. Gorenje Baby kolekce byla designována proto, aby zjednodušila váš nový vzrušující život s miminkem a udělala ho snazším a šťastnějším.
Seznamte se, prosím! …

1. Ohřívejte v mžiku
5b4882e61cf16obrazek.png

Je to příliš horké, a teď zase studené – vyladit tu správnou teplotu kojeneckého mléka nebo příkrmu, je prostě věda! Když to přeženete, můžete miminko popálit, když to naopak nedotáhnete, vaše ratolest jídlo pravděpodobně odmítne pozřít. V tu chvíli jistě oceníte pomocníka z Baby kolekce Ohřívač lahví a dětské stravy model BW330BY. Tenhle multifunkční přístroj vás nadchne hned na třech úrovních – ohřejete v něm snadno mléko (BW330BY je bezpečný i na ohřívání mateřského mléka, aniž by zničil v něm obsažené živiny), použít jej můžete ale i na do ohřev příkrmů nebo sterilizaci malých kousátek a šidítek. Ovládá se jedním knoflíkem, který slouží k nastavení teploty. Světlo kontrolky vás pak upozorní, že proces ohřevu na vámi požadovanou teplotu proběhl úspěšně. Nádrž na vodu ve spodní části přístroje je navíc dostatečně velká, takže není nutné ji dolévat při každém ohřevu.

cena: 990 Kč 

2. Staňte se mistrem v přípravě domácích příkrmů
5b488302ae70dobrazek.png

Nikdy nebylo snazší připravit zdravé a chutné batolecí jídlo jako s multifunkčním hrncem BFM900BY pro přípravu dětské stravy. Pět jedinečných funkcí vám bleskurychle nahradí vícero spotřebičů – hrnec totiž umí vařit za pomoci páry, sekat, mixovat, ohřívat i sterilizovat. Vše, co musíte udělat pro přípravu kvalitního příkrmu, je vybrat přísady, umýt je a nakrájet na větší kusy. Pak už je jen přidáte do nádržky a otočíte knoflíkem. Za 15 minut stačí vařené jídlo promíchat a je čas podávat! Protože vaření probíhá parním procesem, připravované pokrmy navíc neztrácejí tolik důležité živiny, vitaminy, zdravou chuť i barvu a vy si tak můžete být jistí, že vaše ratolest dostává opravdu to nejlepší. Nádoba na přípravu jídla je navíc opatřená stupnicí v ml, takže snadno odhadnete množství, které vaše batole zasytí. I konzistence záleží zcela na vás – je libo jemnou kaši nebo naopak pyré s kousky – nastavte si dle potřeby!

cena: 3 490 Kč  

5b488322719fdobrazek.png3. Ideální teplota vody? Hravě!

Další pokladem z baby kolekce z dílny Gorenje je i varná konvice K10BY s regulací teploty 5v1, která zastane v kuchyni hned pět funkcí – nejen, že vám uvaří vodu na požadovanou teplotu, ale také napařuje, sterilizuje, udržuje stálou teplotu a ohřívá. V konvici je tedy možné připravit také napařovanou zeleninu, sterilizovat menší kousátka a šidítka či udržovat lahvičku s mlékem na požadované teplotě. Pokud se vaše miminko budí v pravidelných intervalech, jistě oceníte i funkci zpožděného startu, kdy si můžete jednoduše nastavit čas ohřevu až na 24 hodin dopředu. Už se vám tak nikdy v noci, nebo nad ránem nestane, že byste čekali s uplakaným a hladovým dítětem v náručí, než se ohřeje mléko nebo voda.

cena: 2 990 Kč     
4. Dýchejte zhluboka!
5b488389e19acobrazek.png

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY
přinese do vašeho domova lepší kvalitu a vlhkost vzduchu. Chrání nejen vaše dítě, ale i celou rodinu před nepohodou suchého ovzduší, účinně pomáhá při dýchacích potížích i s problémy s ucpaným nosem. Nejde ale jen o vlhkost! Optimální kvalita ovzduší navíc povzbuzuje organizmus a člověk se cítí nabitý energií. Ultrazvukový zvlhčovat se tak stará o domácí pohodu. Jistě oceníte také fakt, že je jeho provoz velmi tichý a dokáže se postarat až o 30 m2 prostoru.

cena: 1 690 Kč

5b488351c8a25obrazek.png5. Čistota bez starostí

Sterilizace předmětů, které vaše dítě běžně používá, chrání jeho organismus před škodlivými bakteriemi, dokud jeho imunitní systém není dostatečně silný. Všechny kojenecké láhve, dudlíky, příbory, kousátka, prsní odsávačky a šálky byste proto měli pravidelně čistit. Dětský parní sterilizátor ST550BY od Gorenje se o tyto předměty účinně postará za pomoci přírodní páry a bez chemikálií. Tato metoda je rychlá, snadná i efektivní a čištěný obsah je navíc sterilní po dobu až 24 hodin, pokud necháte víko zavřené.

cena: 1 790 Kč

Reklama