Při všech těchto novinkách BABY born® samozřejmě zůstávají všechny oblíbené funkce – pije vodu z lahvičky, jí kašičku, zavírá očka a může se koupat. A nejlepší na všem je, že všechny funkce fungují bez baterií!

BABY born® může se svou maminkou vyrazit kamkoliv

Kouzlo panenky BABY born® ale není jen v důmyslně řešených funkcích, ale především v celém jejím herním světě. Panenka BABY born® totiž není obyčejným miminkem, ale malým holčičkám se stane skvělou kamarádkou, která s nimi bude sdílet všechna dobrodružství. Je to díky propracovanému konceptu různých doplňků. BABY born® třeba může jíst u stolu spolu se svou malou maminkou, má totiž ve výbavičce připravenu jídelní židličku s praktickým uchycením na stůl.

Když je potřeba vyrazit s miminkem ven, hodí se přenosná sedačka vybavená kolečky, aby se panenka malým maminkám pohodlně vozila. BABY born® i nadšeně cestuje autem. A protože je potřeba, aby se i panenka cítila v autě bezpečně, má svoji vlastní autosedačku s bezpečnostním pásem.

Je libo si doma postavit celou panenkovskou koupelnu? Žádný problém, BABY born® má svou vlastní vanu s funkční sprchou, světly a zvuky, opravdový sprchový kout, krásné umyvadlo a také toaletu.

Vyrážíte na výlet do přírody? Ani tehdy nemusí BABY born® zůstat doma, malé maminky si ji mohou pohodlně nosit v praktické klokance. Jezdíte rádi na kole? Ale to i BABY born®! Stačí jí jen obléct cyklistickou soupravu, nasadit helmu a posadit do sedačky na kolo. Nadšeně vyrazí i kempovat. Pro kempování je vybavena růžovým stanem, samozřejmě jí u stanu nechybí ani karimatka se spacákem a dokonce ani táborák.

Více informací najdete na BABY-BORN.CZ

Reklama