Máte doma malou veterinářku, co věčně žadoní „Mámo, kup mi štěně?“  Co takhle začít se štěňátkem, které je sice plyšové, ale jinak jako živé! A navíc mu bylo uděleno prestižní ocenění „Hračka roku“ v kategorii „Hračky pro holky“.

štěně

Štěňátko je moc roztomilé, ale moc potřebuje malou veterinářku, aby mu pomohla ošetřit a uzdravit jeho nemocnou tlapku! Aby se štěňátko rychle uzdravilo, musí jej malá paní doktorka důkladně zkontrolovat. Na bolavou pacičku mu musí nasadit sádru, aby se packa rychle hojila a přestala bolet. Pro uzdravení štěňátka je také moc důležitá injekce, i když štěňátko bolí a bude trochu kňučet. Pro jistotu je ještě dobré použít stetoskop a zkontrolovat štěňátku tep. Když se léčebná kúra podaří, štěňátku zmizí z packy červená bolístka a bude zase veselé.

štěně

U BABY born®Nemocného štěňátka od Zapf Creation si můžete být jisti, že své holčičce dopřáváte opravdu kvalitní hračku. Nejen ve smyslu pečlivého zpracování všech detailů, ale také ve smyslu herní hodnoty, což potvrdilo vítězstvím v anketě Hračka roku. Projekt Hračka roku pomáhá spotřebitelům, hlavně rodičům malých dětí, orientovat se v nepřeberném množství hraček, které jsou v současné době k dostání na našem trhu. Výrobky, které jsou přihlášeny do projektu, musí v první řadě splňovat náročná kritéria kvality. Dále je nezbytné, aby podporovaly zájem, tvořivost a samostatnost dítěte. Kritérii pro hodnocení přihlášených hraček jsou zábava, vzdělávací a herní hodnota, bezpečnost, originalita, technické inovace, design, vzhled a obal, kvalita použitých materiálů a trvanlivost. Svou roli také hraje hlasování veřejnosti na internetu, stejně jako vyjádření odborné poroty.

štěně

Reklama