Dara Rolins a Matěj HomolaPoslední dětský přírůstek mezi našimi celebritami si připsala na vrub česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins. V pražské krčské nemocnici se jí a jejímu partnerovi Matěji Homolovi, který události asistoval, v úterý večer narodila holčička Laura. Téměř tříkilové a půlmetrové miminko přišlo na svět ve čtvrt na deset císařským řezem. Zpěvačka si sice původně přála Matyldu, ale ta neprošla rodinnou radou.

Dara Rolins však není jediná, kdo přivedl na svět miminko. V poslední době se i mezi celebritami projevil celosvětový trend a s těhotenstvími se přímo roztrhl pytel. Nedávno porodily zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová či herečka a moderátorka Tereza Kostková, téměř čerstvými miminky se pyšní i hudební boss František Janeček se zpěvačkou Terezou Mátlovou, herečka Eva Ujfaluši nebo fotbalový mág Petr Čech.

Karel Gott s Ivanou Macháčkovou a malou Charlotte-EllouNový přírůstek očekává například herečka a „tanečnice“ Tatiana Vilhelmová, ale opět také Karel Gott s manželkou Ivanou, modelka Lenka Novotná (dcera baviče Petra Novotného) nebo herec a moderátor Martin Preiss – hvězda seriálu Velmi křehké vztahy – a jeho partnerka, herečka Martina Válková. Těhotná je třeba i Regina Holásková, známá „provokatérka“ z party exVyVolených, či Barbara Kautmanová, partnerka „milionáře“ Michala Červína z reality show Vem si mě!

Angelina Jolie, Brad Pitt a jejich početná kosmopolitní rodinaZ těch zahraničních hvězd se teď těší mateřským povinnostem například zpěvačka Christina Aguilera, Nicole Richie nebo herečka Halle Berryová, „v očekávání“ jsou opět i její kolegyně Angelina Jolie a Nicole Kidmanová či zpěvačka Gwen Stefani.

Za zmínku stojí, že vesměs všichni z jmenovaných přivedli – nebo přivedou – na svět dcery! Co vy na to, pánové?

Kolik máte dětí vy? Je to hodně, nebo málo? Plánujete ještě další přírůstek? Zajímá vás, že se vloni poprvé po dlouhé době v Česku narodilo víc dětí než zemřelo lidí, a že Česká republika měla díky tomu k 1. lednu 2008 přesně 10 381 130 obyvatel? Víte, že v průběhu roku 2007 se v ČR živě narodilo 114 600 dětí, což bylo o 8 800 více než v roce předchozím a nejvíce od roku 1995?

Reklama