Největší kumulace bujaráků mě potkala v době aktivního sportování. Že sportovci žijí zdravě je mýtus a pustá pomluva ! Stačilo totiž položit po treninku v hospůdce na stůl první desetikačku a spouštěcí mechanismus vždycky spolehlivě zafungoval. Zážitků bylo přehršel, některé nejdou publikovat, každý z nás má určitě tajnou komůrku, kam si zakopává osobní vzpomínky. Nemám dnes moc času, budu stručná.

Kolega odjel po treninku na byciklu, který byl natřený reflexní zelenou barvou pouze na té straně, která nebyla opřená o zeď. Ujišťuju vás, že takovou Ukrajinu nikdo z vás v životě neviděl a už nikdy neuvidí a jeho nevěřící obličej taky ne. Bylo mu doporučeno aby nevyšiloval, protože má vlastně tím pádem kola dvě a je důležitý pouze úhel pohledu.

Hromadný nástup na přeplavání rekreačního vodního zdroje vyděsil turisty z celého okolí v hospodě pod střechou sedící. Vedl nás trenér, podotýkám, že všichni jsme byli kompletně oblečení i s obutím. Pro představu: lilo jako z konve, bylo nás zhruba 15, pochodovali jsme mlčky, schovaní pod jedním promočeným slunečníkem a za hrobového ticha postupně vstupovali do hanáckého moře jak židé za Mojžíšem. Nám se ovšem voda nerozstoupila, naopak.

Tyto slavnostní okamžiky narušila hrubým způsobem manželka jednoho aktivního diváka, který se s výkřikem „Jéžiš vy jste blbci, počkejte na mě“ hodlal vymanit z její péče.Nevymanil, na břehu zůstal, přednášku o škodlivosti alkoholu obdržel ...

Hada macerovaného v korejské kořalce jsme postupně konzumovali k velké nelibosti přítomných pivařů a obsluhujícího personálu.

1.května v dobových plavkách za každého počasí za příšerného řevu do studené vody naklusali.

Na venkovských tancovačkách program neplánovaně s kytarou zajišťovali a hlavní hudbu většinou zahanbili.

Na společných dovolených v zemích Vzájemně si Hospodářsky Pomáhajících jsme u moře poráželi ligová mužstva i amatéry.

Do smrti si budu pamatovat jedno ruské povzbuzování: Děvušky igrajtě ! Za naš kalchoz !!!

Právě na mě padla paní nostalgi, tak raději končím a loučím se.

Čárina


O víkendu si můžete přečíst co v redakčním mejlu zbylo a nebylo použito. Ne, že by to bylo horší, ale třeba se to přehlédlo, nebo v daný okamžik nestihlo. Příjemné čtení vám přeje

Reklama