O tom, jak léčí své neduhy bez prášků, píše čtenářka Pinička. Přečtěte si její čtyři babské rady, ve kterých se dozvíte, jak neonemocnět virózou...

V sychravém počasí člověk snadno chytí nechtěného bacila. S radou, jak se tomu vyhnout bez prášků, přichází čtenářka Pinička...


Krásný den.
Všechny neduhy léčím bez prášků. Nastalo období, kdy se střídají teplé a sychravé dny. Sužuje nás inverze, ideální doba, kdy se můžeme potkat s bacilem. Aby k tomu nedošlo používám babských rad.

  1. Kdo by neznal studené nohy. Váleček vám je zahřeje. Jezděte jim po chodidlech, po dobu 3minut. Váleček pomůže natáhnout šlachy, takže se vám bude snáze chodit.
  2. bolest v krku- lahev wisky ji pomáhá likvidovat. Někteří doporučují kloktat tento skvělý nápoj s vodou. To by však bylo zbytečne plýtvání! Úplně nejlepší je wisku vypít. Vymačkejte půlku citrónu, horkou vodu, lžíci whisky a lžičku medu. Tento ozdravný nápoj vás určitě postaví!!!!!
  3. bolesti uši . Žvýkačka bez cukru,udržuje uši v kondicí. Při rýmě se hlen dostává do ušní trubice. Riziko že onemocníte zánětem ucha se snižuje polovinu, žvykáte-li 5x deně. Sladidlo xylitol, které se dává do žvykaček bez cukru, napadá bakterie, které problém způsobují.
  4. koupel pro bolehlavou - ponořte nohy do horké vody, přidejte hořčičná semínka. Krev vám bude proudit do nohou a tlak z hlavy zmizí

Práškům se vyhybám jako čert kříži . Pokud dojde k nejhoršímů, použivám domácí med, který je přírodní antibiotikum a pořádná slivka mě postaví na končetiny.!!!
Pinička

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. března 2012: Vy a tabletky

  • Jaký máte vztah k polykání tabletek?
  • Saháte hned po prášku, když vás něco zabolí?
  • Vyhýbáte se práškům jako čert kříži?

Napište mi svůj postoj k tabletkám a jejich konzumaci jako příspěvek k tématu. Za ten samozřejmě můžete získat dárek, tentokrát opravdu stylový - dětský multivitamin a multiminerál Marťánci s Imunoacivem od Walmarku, ve kterém najdete Mluvící Marťapero, a doplněk stravy Citrovital - výtažek z grapefruitových jadérek od firmy Herb-pharma. Pokud chcete mít šanci na získání tohoto dárku, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a do naší e-mailové schránky (viz odkaz níže) ať dorazí nejpozději 16. 3. 2012 v 15.30 hodin.

martcitro

Reklama