Snad každá žena touží mít útulný, hřejivý a krásně sladěný domov. Pravda, mnohdy se nám nedaří udržet vše v tom nejlepším pořádku, nicméně ta touha, ta touha zůstává. Večer před usnutím pak zpytujeme svědomí a slibujeme si, že to, co jsme dnes nestihly, jistě zvládneme zítra, případně v duchu spřádáme plány na rekonstrukci, či alespoň nějaké vylepšení naší domácnosti.

A jak to tak bývá, víc hlav víc ví. A věřte, že těch chytrých, nápaditých a šikovných hlaviček a ručiček je zde na Žena-in.cz mezi vámi čtenářkami opravdu hodně. Stačí jen nalézt tu správnou diskuzi a zapojit se do ní. Se svým dotazem, nápadem, prosbou … zkrátka přispět se svou troškou do mlýna.

 

Dnes vám několik takových užitečných diskuzí, které založily samy čtenářky, představíme. Třeba mezi nimi najdete i vy tu, která vám pomůže vyřešit vaše problémy.

 

Babské rady a porady aneb nevíte, jak usušit jablka? Máte finty na praní, žehlení... Umíte udělat bylinkový ocet nebo znáte fígl na výchovu koček? Pojďte si vyměňovat zkušenosti z domácnosti...

 

Z města na vesnici - Radosti a strasti stěhování na venkov. Je to vždy jen ta pověstná venkovská idylka?

 

Barvy v bytě - Úpravy v bytě, barevné malování......

 

Myčka na nádobí a jiné spotřebiče aneb zkušenosti s našimi pomocníky.

 

Rodinný rozpočet - Pojďme si vyměnit zkušenosti - za co kolik utrácíme, jestli umíme šetřit a na co vlastně šetříme... A třeba se i budeme vzájemně trochu hlídat a za uspořené penízky si pak uděláme mejdan!

 

Hezké bydlení - aneb povídání si o zařizování a zútulňování našich bytečků.

 

Koupelna – nejen o hygieně….

 

Nestyďte se a zapojte se, pokud vás některá z těchto diskuzí zaujala. Poznáte, že ženy-in jsou kamarádky, ochotné pomoci, poradit a povzbudit.

 
Reklama