Možná se vám to už také stalo. Chtěli jste na neděli upéct něco sladkého, ale výsledek nakonec místo na talíři skončil v koši? Ocitnout se v takové situaci může nejen začátečník, ale i zkušená kuchařka, která se v pečení vyzná.

penam

Upéct správně koláč nebo buchtu někdy nemusí být závislé ani tak na umu a zkušenostech, jako na štěstí. Svou roli hraje také kvalita a správná míra použitých surovin. Náš výtvor se tak může pokazit v jakékoliv fázi „výroby". Pokud i vy nemáte ráda překvapení a nechcete v kuchyni strávit hodiny experimentováním, vsaďte na jistotu. Nechte se pozvat na dobroty od pekařů značky Penam, kteří pro vás z kvalitních surovin mimo jiné připravili šest chuťově rozdílných bábovek.

penam

Bábovka patří k jednomu z nejtradičnějších a zároveň nejoblíbenějších druhů sladkého pečiva u nás. Připravit ji lze na tisíc způsobů. Oblíbené jsou bábovky z kynutého, piškotového i třeného těsta. Velmi zajímavých chuťových variací lze dosáhnout pomocí různých ingrediencí, například přidáním kakaa, rozinek, oříšků, kandovaného ovoce apod. Experimentovat se dá také s kynutými bábovkami, které je možné plnit různými nádivkami - např. makovou, ořechovou, tvarohovou, povidlovou.

penam

Zárukou výborné chuti jsou vždy bábovky značky Penam. Stačí si vybrat a v klidu si užít jejich chuti. V nabídce značky Penam jsou jak tradiční bábovky, které chutnají doslova jako od babičky, tak originální varianty, s kterými mile překvapíte každou návštěvu. Všechny navíc voní tak, jako byste je právě vyndali z trouby!

penam

Bábovky klasických receptur a chutí zastupuje příjemně vláčná Piškotová bábovka, kyprá a nadýchá Šlehaná bábovka a dvoubarevná Mramorová bábovka. Milovníky exotických a originálních chutí jistě potěší Kokosová bábovka polévaná sypaná kokosem nebo Maková bábovka polévaná.

penam

Důkazem, že i „obyčejná“ bábovka může vypadat velmi slavnostně, je Melírová bábovka s efektní dvoubarevnou polevou na povrchu. Díky svému vzhledu se hodí i jako dárek nebo malá pozornost pro vaše přátele.

Více na www.penam.cz.