Tenhle fotorámeček je nejlepší dárek, který ocení všichni rodiče i prarodiče. Stačí jej propojit s wifi a můžete s nimi sdílet zážitky, i když budete stovky kilometrů daleko. Pamatujete si na chlapíka jménem Jonathan Kubben Quinonez, který nedávno procestoval celý svět a své mámě poslal z každého místa, kde byl, fotku se vzkazem „Mami, jsem v pořádku“. S tímhle fotorámečkem to můžete udělat úplně stejně a vaši rodiče či prarodiče ani nemusí být kamarádi s novými technologiemi.

FOTORÁMEČEK GoGEN WRAME10WIFI

GoGEN WRAME10WIFI

Babičky si rády vystavují fotky svých blízkých. Chytrý GoGEN digitální fotorámeček WRAME10WIFI s funkcí WiFi jim může zobrazovat nejen fotografie z již existujícího fotoalba, ale jakmile jim pošlete novou fotku třeba z dovolené, budou hned vědět, kde jste a jak se máte. Můžete s nimi sdílet zážitky online. Fotorámeček GoGEN je moderní komunikační nástroj. Pořízenou fotografii z telefonu zašlete přímo do fotorámečku u babičky v obýváku.

GoGEN WRAME10WIFI

Fotorámeček připojíte do domácí sítě WiFi a nové obrázky můžete přidávat online pomocí aplikace Frameo stažené do vašeho smartphonu. Díky ní lze posílat fotografie z jakéhokoliv místa, ať jste kdekoliv. Vybrané fotografie v telefonu dáte sdílet a z uložených kontaktů si vyberete komu fotky poslat. Fotka se s cinknutím objeví ve fotorámečku příjemce a ten bude vědět, že na něj myslíte i na druhém konci světa.

CENA: 2490 Kč

www.gogen.cz

Uložit

Reklama