V prvním čtenářském příspěvku se dnes dozvíte, jaké názvosloví pro mlsání používá rodina čtenářky Petulky132. Každý v domácnosti totiž mlsání říká jinak, ale nevyhne se prakticky nikomu...

K mlsání se dobrovolně přiznává čtenářka Petulka132. V její rodině je mlsání zakořeněné opravdu do hloubky, dokonce pro něj každý člen domácnosti má jiný název...

Téma dne zní: Když vás honí mlsná!


Vážená mlsná redakce Ženy-in,

výborné téma... Já jsem mlsná hodně. Nemusím připomínat, že nedávno byly Velikonoce a u nás tedy pěkně rozmlsané. Chuť na dobrůtky mě bohužel ještě nepřešla. Musím se ovšem také hodně krotit, jinak bych vypadala jako kapustňák.

Mlsám ráda všechno možné. Počínaje brambůrkami a konče olivami s uzeným lososem. Pro inspiraci vyjmenuju vše, co mě zrovna napadne. Takže brambůrky všech příchutí, hospodské tyčinky, buráky v paprikovém těstíčku, pečené kaštany, hranolky, popcorn, uzené mandličky, krekry, čokoládové tyčinky, sušené ovoce v jogurtu i čokoládě, pirožky, jednohubky všech druhů (nejraději s olivami a lososem nebo s česnekovosýrovou pomazánkou a sušenou šunkou), chlebíčky všech druhů,syrečky, bábovku, kakao,plněné oplatky, tvarohové zákusky, ovocné řezy, koblížky, želé medvídky, všemožné bonbonky, nanuny, ledovou kávičku se zmrzlinou, banán v čokoládě se šlehačkou a spousta dalšího, na co si už nemůžu vzpomenout.

To ale samozřejmě nejím každý den ale jednou za čas. Zdraví mám přece jenom jedno. Ráda ale mlsám i sýry a grilovanou i syrovou zeleninu. To se snažím jíst každý den. Občas mi to leze do peněženky víc než kdybych si koupila pořádný oběd v drahé restauraci... ale na druhou stranu - život je krátky a člověk si musí udělat radost.

Když nás v rodině honí mlsná, každý tomu říkáme jinak. Můj taťka vždycky říká, když si jde dát tabulku čokolády na vaření, že „jde udělat hubě dobře“, přítel říká, že jde na „drobnou dobrůtku“ a babička říkala že jde na „mlsandu“.

Pěkný rozmlsaný víkend přeje
Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama