Když jsem si četl příspěvek čtenářky Kristiny, vyprskl jsem smíchy. Kristino, vás bych teda chtěl mít za vnučku...


Původně jsem nechtěla psát vůbec. Jenže pak Kuba v novinkách zveřejnil foto výhry a bylo vymalováno...

Jednou, když jsme byly se sestrou malé, jely jsme s mamkou a babičkou do města na nákup. Máma si potřebovala něco zařídit a nás s babičkou usadila v mlíčňáku u kakaa a koblížku. Děti mívají všelijaké nápady a nás zrovna zajímalo, jaké má ta druhá kalhotky. Babička se snažila naší zvědavost utnout, ale spíš na sebe jen obrátila pozornost. Naše pištící hlásky začaly vyzvídat celkem hlučně jakouže barvu spoďár babička skrývá pod šatami. Vyjmenovaly jsme všechny známé barvy, ale stále vrtěla hlavou, že ne. Nakonec to rozsekla: „Já žádné nemám."

Zatímco to babička myslela šalamounsky a řekla to šeptem, my jsme to zopakovaly s řevem a údivem, že se otočili i přítomní pánové.

Babička byla rudá snad ještě u autobusu a napříště konverzaci v mléčném baru omezovala na: „U jídla se nemluví."

Také si vzpomínám, že jsem jednou v jakémsi záchvatu rozněžnělosti pořídila manželovi sytě žluté trenky s čmeláky. Potil se hrůzou, když jsem trvala na tom, aby je nosil.

Co kdyby to někdo viděl?"

Ty se v práci svlékáš?"

Občas je nosil a mlčel, aby byl klid. Jednou si je vzal, opět s výrazem „co bych pro klid doma neudělal" a odjel. V jedenáct dopoledne se přiřítil jako velká voda a začal ze sebe shazovat oblečení. Jenže zatímco já čekala vášnivou erotickou chvilku, on ze sebe vychrlil, že má být za deset minut na kontrole u doktora a zapomněl, že má čmeláky na sobě. Třeba by se na neurole pobavili... Už jsem mu nikdy nic se zvířátky nekoupila.

Jsem prádlomilec, za všech okolností. Z takových těch zaručeně pohodlných bavlněných sportovních, těhotenských nebo kojících kousků mi běhá mráz po zádech. Jako uvědomělá nastávající matka jsem si ji jednou koupila. Chtělo se mi plakat. V těhotenství ještě mnohokrát a z malichernějších příčin, ale při pohledu do zrcadla v téhle speciální podprsence pravidelně. Myšlenky na mateřské prádlo jsem navždy zaplašila.

Miluji krajky a kostice.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama