Dovolenou máte nejspíše za sebou, ale léto ještě nekončí. Přijďte se během září odměnit za poctivou práci do Velkopopovického pivovaru. Příležitostí budete mít hned několik. Kromě dobře vychlazeného Kozla se můžete těšit také na Kozlovo letní kino či Klobáskofest.

Kozlovo letní kino

nádvoří Pivovaru Velké Popovice

3. září – 10. září – 24. září, vždy od 20.00

kozlik

Přijďte si do Kozlova letního kina užít legendární české filmy a také atmosféru nočního velkopopovického pivovaru. Tři zářijové soboty budou patřit filmům Starci na chmelu, Slavnosti sněženek a Postřižiny. Tyto filmy vzdávají hold českému pivu, jejich projekce se tak skvěle hodí na malebné nádvoří pivovaru. Těšit se můžete také na pivo Velkopopovický Kozel a na speciální tematické občerstvení, které připraví pivovarská restaurace Velkopopovická Kozlovna. Asi nemusíme radit, které jídlo si budete moci objednat před nebo po promítání filmu Slavnosti sněženek. Promítání začíná vždy ve 20.00. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme rezervaci předem na telefonním čísle: +420 323 683 425 nebo e-mailovém kontaktu: exkurze@kozel.cz. Vstupné činí 100 Kč a je v něm zahrnuta ochutnávka piva Velkopopovický Kozel a také poukaz na prohlídku Pivovaru Velké Popovice, který můžete využít při další návštěvě pivovaru.

 

Klobáskofest

17. září 2016 10.00 – 17.00       

Pivovar Velké Popovice

popovice

Přijeďte na výlet do Pivovaru Velké Popovice a užijte si tradiční Klobáskofest. Jak název napovídá, těšit se můžete na ochutnávku klobásek všech možných chutí z dílny regionálních mistrů uzenářů. Celý den bude probíhat soutěž „O nejlepší klobásu“, ve které zvolí vítěze sami návštěvníci.

Těšit se můžete také na kuchařskou show v podání Jana Horkého, kapitána Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR. Honza patří mezi nejlepší české kuchaře, nosí titul Kuchař roku 2008 a patří mu desítky ocenění z českých i zahraničních soutěží. Pro Klobáskofest si připravil několik receptů, ve kterých využije regionální klobásky. Show bude začínat ve 13, 14 a 15 hodin.

klobasky

V rámci celého dne můžete vyrazit na prohlídku Pivovaru Velké Popovice, kde se dozvíte, jak a kde se vaří oblíbené Velkopovické pivo, a také vše o historii pivovaru a zakladatelské rodině Ringhofferů, která velebila celý kraj. Připraveny budou také pivovarské soutěže o zajímavé pivní ceny z Kozlova obchodu, který bude otevřen po celý den. Kromě klobásek se budou prodávat také další regionální výrobky, ať už řemeslné, nebo dobré k snědku, a samozřejmě pivo Velkopopovický Kozel. K tanci či poslechu zahrají učitelé ZUŠ Velké Popovice a také skupina BLACK BAG. 

Reklama