Máte rádi aktivní dovolenou? Milujete procházky horskou krajinou, jezdíte na kole nebo hledáte adrenalinové zážitky v podobě zážitků na lanových dráhách? Pak vyrazte do blízkého Rakouska, do regionu Salzbursko!

Pocity báječné dovolené přicházejí na dovolené v Salcburském světě sportu úplně samy. Prožijte se svou rodinou nebo s přáteli nerušenou dovolenou v regionu Salcbursko.

Salcbursko

Osm rekreačních středisek Salcburského světa sportu jsou ideálním výchozím bodem jak pro vaši aktivní letní a podzimní tak i zimní dovolenou v Rakousku.

Obklopeny impozantními vrcholky hor se nacházejí rekreační střediska Flachau, Wagrain-Kleinarl, St. Johann-Alpendorf, Radstadt, Altenmarkt-Zauchensee, Eben und Filzmoos v samotném srdci salcburského regionu.

Salcbursko

www.salzburgerland.com.

Užijte si babí léto v Rakousku!  Podzimní radovánky v Salcburském světě sportu

V době podzimních dovolených láká region Salzburger Sportwelt k turistice, jízdě na kole a na horských kolech, horolezectví a jízdě na koni. Salcburský svět sportu se vyznačuje průzračnými jezery ke koupání – v letním období, devíti lanovými drahami, 18jamkovým mistrovským golfovým hřištěm a nově vybudovanými lázněmi Therme amadé, s unikátní loopingovou skluzavkou.

Salcbursko

Kam s dětmi na podzimní prázdniny?

Na podzim i v zimě si určitě vychutnáte SPA centra, která nabízí rakouská městečka nebo relaxační zázemí v podobě saunových světů či bazénů, které jsou součástí řady penzionů a horských hotýlků. To jsou důvody, proč se sem návštěvníci tak rádi vrací – skvělé podmínky pro sportovní vyžití, výtečná tradiční kuchyně a služby a prověřené zázemí v podobě ubytování a možností relaxace.

Salcbursko

Nevíte, kam pojedete s dětmi na podzimní prázdniny? Pak vyzkoušejte Salzbursko!

Pokud potřebujete tip na ubytování – podívejte se na tento regionální rozcestník, určitě najdete takový tip, který vám bude vyhovovat!
www.salzburgerland.com.

Salcbursko

Tip redakce:

Myslíte už na zimu a lyže? Pak vám můžete doporučit tato zimní střediska! Skvělé služby, upravené sjezdovky a místa, kde se rozhodně nebudete nudit! Na zimní dovolené můžete sjíždět spoustu sjezdovek Salcburského světa sportu v centrální části  Ski amadé nebo si užívat přírodu při běhu rozsáhlou sítí běžkařských stop. Střídání sportu a relaxace – to vám nabízí Salcburský svět sportu.

Salcbursko

Více informací, které vás mohou zajímat, najdete na www.salzburgerland.com/cs.

Reklama