Láska na první pohled

Pro kterou kávu byste byli ochotni udělat snad cokoliv? Pro Flat White! Kdo „ji“ nikdy neochutnal, nepochopí. Káva bohaté chuti, silná, ale zároveň krémově jemná, dotvořena náročnou technikou latté art na povrchu. Tuhle dobrotu si navíc můžete v Costa Coffee vychutnat hned ve třech variantách. Flat White „rodina“ se totiž rozrůstá o dva nové členy, kterými je Flat Mocha a Flat Black.
5baa375401608obrazek.png
Ve všech třech kávách si vychutnáte čerstvě namletou kávovou směs Mocha Italia, která vás postaví na nohy během celého dne.  Je jen na vás, jakému nápoji dáte přednost. Flat White je klasika. Barista zalije kávu teplým mlékem s jemnou pěnou. Pro ty, kteří mají rádi čokoládu, je ideální Flat Mocha - kombinace kávy s našlehanou horkou čokoládou. Pokud dáváte přednost čisté chuti kávy bez mléka, objednejte si Flat Black. Nenechte se zmýlit, není to jen černá káva. Flat Black je silnější, intenzivnější, ovšem díky krátké extrakci jemnější než Americano, neboť se v ní snoubí pouze sladkost a počáteční acidita. Oproti Americanu tam chybí hořkost. To vše je Flat White Family.

Dort s lesními borůvkami
5baa373657348obrazek.png

Tři do hrnečku, dvě do pusy. Kdo by si nepamatoval, jak to chodí při sběru borůvek. Žádná velká zábava to není, ale ta odměna stojí za to! Borůvkový dort s lesními borůvkami v Costa Coffee chutná jako od babičky. Základ tvoří těsto, na němž je vrstva čerstvého tvarohu a zakysané smetany. To vše je zasypáno lesními borůvkami. Tyto malé plody, které umí dokonale obarvit pusu domodra, jsou zásobárnou vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. A co víc, výborně chutnají.

Mini koblížky
5baa37086ee28obrazek.png

Umíte si pořádně osladit život? Pokud si do kávy dáváte cukr, vyzkoušejte pro jednou místo toho „Mini koblížek“. V kombinaci s kávou bude chutnat nejlépe. Koblížky jsou z nadýchaného máslového těsta a jsou obaleny v jemném cukru. Je libo koblížek nugátový nebo s lesním ovocem? Nemůžete se rozhodnout? Nevadí. Koblížky budou v akční nabídce „3 za zvýhodněnou cenu“ již od 11. září po celý den. Můžete tedy ochutnávat a porovnávat, který bude vaším favoritem. Jasné je však to, že se vám budou rozplývat na jazyku.

TIP: Patříte mezi milovníky pravých francouzských makrónek? Pokud ano, ochutnejte ty v Costa Coffee. V podzimní kampani se můžete těšit na příchutě višeň a meruňka s broskví připravené podle francouzské receptury. Více není třeba dodávat, makrónky všichni dobře známe.

K dostání v kavárnách Costa Coffee. Více na www.costa-coffee.cz.

Reklama