Zahrajte si v pátek, sobotu - neděli (víkend jako jeden hrací den) nebo pondělí samolodě do 48 tahů včetně!

Hrát můžete od pátku 6. 9. do pondělí 9. 9. do 23:59 hodin!

-> Turnaje najdete ZDE <-

Každý den vyhraje jeden z vás, který odehraje samolodě do 48 tahů včetně.

O co se bude hrát?

HUGO BOSS Boss The Scent For Her
Sprchový gel pro ženy 200 ml

Připravte se na uchvácení svých smyslů s novou dámskou vůní Boss The Scent for Her - novinkou od Boss Parfums.

Inspirovaná uměním svádění a neodolatelným krokem sbližování se, tato luxusní a smyslná vůně je dokonalou partnerkou stejnojmenné pánské vůně, přičemž jejím úkolem je probuzení skryté svůdné síly v ženě, která ji nosí a její oslnivé přitažlivosti.

Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2016
Složení vůně naznačuje, že důraz je kladen na její sladkost.
Boss zachycuje esenci svůdnosti v nové fascinující dámské vůně: Boss The Scent for Her

Tóny ženské elegance, hřejivosti a svůdnosti postupně nabírají na intenzitě. Boss The Scent šikovně odráží příběh svůdnosti - od prvotní přitažlivosti, přes svádění až po konečnou závislost - účinnou kombinací neodolatelných složek. Svůdnost v srdci vůně odráží hru hlavních protagonistů, jejich vzájemné přibližování vyvolané prvotní přitažlivostí, které se dále rozvíjí do nezpochybnitelně smyslného základu.

  • Přitažlivost: Medová broskev a frézie splývá do výjimečného spojení, které nadchne a láká obou protagonistů elegancí, lehkostí a delikátností - vyvolává v nich touhu objevit více.
  • Svůdnost: S tím jak se k sobě přibližují, odkrývá se hřejivé sofistikované srdce s orientálním květem osmantu a prozrazuje sílu ukrytou v jejich nitru. Původně lehká, delikátní přitažlivost se rozvíjí do hlubší a výrazné. Srdce vůně rozproudí její přirozenou a intenzivní svůdnou sílu.
  • Závislost: základ uvolňuje neodolatelné tóny praženého kakaa nabuzující smysly ještě více. Teď už protagonisté nejsou schopni odolat a přestat. Vůně vyzařuje intenzitu a mystičnost, vyvolává obraz ženy, která disponuje neuvěřitelnou svůdností vůně Boss The Scent for Her.
Reklama