Řada tělových přípravků Body 10 od Diet Esthetic ví, jak na to, abyste se za své tělo nemuseli v létě stydět… S nadcházejícím jarem je ten pravý čas začít! Nyní navíc AKCE: k zakoupenému tělovému mléku Body 10 od Diet Esthetic obdržíte micelární vodu Diet Esthetic v hodnotě 199 Kč zcela ZDARMA.

Zima je k našim tělům vlastně vlídná. Oblečení zahalí a zatají spoustu nedostatků a na některé tak možná přes zimu skoro zapomeneme.

Ale běda, když v kalendáři nebo za okny vysvitne jaro a my postupně vrstvy oblečení redukujeme.  Aby vám po svlečení všech vrstev nezůstaly jen oči pro pláč, připravil Diet Esthetic řadu tělových mlék Body 10.

Zpevňující tělové mléko Body 10 pomáhá řešit jeden z hlavních estetických problémů – díky změnám váhy a také díky stárnutí začne být kůže povislá a ochablá. Ochablost pokožky je způsobena úbytkem kolagenu, elastinu a látek, které jsou odpovědné za její elasticitu a pevnost. Pravidelné používání Zpevňujícího tělového mléka Body 10 napomáhá k tvorbě kolagenu, elastinu a lipidů. Po aplikaci je pokožka sametově hebká.  Hlavní aktivní látky jsou aloe vera, arganový olej a elastin.

komJe to trpký fakt: tzv. pomerančovou kůží neboli celulitidou trpí až 90% žen.  I když se tato nemoc často (a právem) spojuje s nadváhou, postihuje i štíhlé a sportovně aktivní ženy – její vznik je totiž ovlivněn hormonálně. Zbavit se celulitidy je obtížné, ale vhodnými prostředky můžete stav kůže alespoň vylepšit. Pravidelným používáním Tělového mléka proti celulitidě Body 10, doplněným cvičením a dietou, příznaky celulitidy zmírníte. Zlepšuje vzhled „pomerančové pokožky“. Díky masáži dochází ke zvýšení elasticity, rozpouštění drobných jizviček a vyhlazování pokožky. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.

Také Chladivý gel proti celulitidě je díky účinkům na principu kryokosmetiky a stoprocentně přírodnímu harmonickému složení skvělým pomocníkem v boji proti nevzhledné pomerančové kůži. Absolutní novinka na trhu je vyvinuta tak, aby pomohla dostat tělo do gelformy.

K odhalenému tělu patří také depilace. Tato dnes nezbytná kosmetická procedura dává však naší pokožce co proto. Aplikace Hydratačního a regeneračního tělového mléka po depilaci Body 10 po depilaci voskem, laserem nebo žiletkou zajišťuje dokonalou hydrataci a zanechává pokožku sametově jemnou. Použitím tohoto tělového mléka také zpomalujete růst nežádoucích chloupků.

Asi vás nepřekvapí, že muži nepočítají ženám vrásky v obličeji, okolo očí ani v dekoltu, ale pohled sklouzne spíš do oblasti poprsí nebo zadečku. Gel na zpevnění hýždí Body 10 byl vyvinutý za účelem zpevnění partií hýždí, které si zaslouží stejnou péči a pozornost jako obličej a dekolt. Gel na zpevnění hýždí Body 10 urychlí odtok lymfy z tukové tkáně, vyrovná povolená místa, zlepší cirkulaci, navrátí pokožce vláčnost a pružnost. 

Gel na zpevnění poprsí Body 10 díky svým aktivním látkám hydratuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku tak, aby vaše poprsí vypadalo co nesvůdněji. V průběhu času se v důsledku vnějších agresivních vlivů stává vaše pokožka křehčí a rychleji stárne. Zpevňující gel na prsa obsahuje komplex antioxidantů, zpevňujících aktivních složek, které každý den chrání vaši pokožku. Gel neobsahuje minerální oleje (deriváty ropy), parabeny a umělá barviva či alergenní parfémy.

Tělové přípravky Body 10 od Diet Esthetic mají vynikající konzistenci, která nezanechává mastné skvrny. Tuto řadu tvoří ještě přípravky proti striím, mléko vhodné pro atopickou pokožku a mléko pro unavené nohy a chodidla.

krémy

Veškeré přípravky lze zakoupit na www.krasomil.cz ve skvělé akci:  při zakoupení  jakéhokoliv mléka z této řady obdržíte micelární vodu od Diet Esthetic v hodnotě 199 Kč zcela zdarma.

Reklama