Přeji krásný a hlavně vtipný aprílový den,

vzpomněla jsem si na jeden apríl, kdy mě docela slušně nachytal můj drahý bratr. Je to už aspoň 10 let, ale pamatuju si to stále, na rozdíl od ostatních aprílových žertíků.

Zvonil tehdy telefon.Pevná linka. Zvednu ho. Ozve se " Dobrý den, tady Brněnské vodárny a kanalizace, můžete prosím zjistit, zda vám teče teplá voda??" i nic netušící mio se hnala k vodovodu. Pouštím vodu, teplou, teče. Zpět k telefonu. "Ano, teče". "Pracovníkovi vodáren" tato informace nestačí - " a kolik má prosím vás stupňů?" Mio zkoprní, přemýšlí, a odpovídá: "no já nevím, asi 50?".  Vodovodní prudič mě posílá opět zkusit teplotu vody, nejlépe s teploměrem. Teploměr do vody nemám, zkouším ještě jednou teplotu vody pouze rukou a do sluchátka říkám" ježiš, tak já nevím, možná spíš 60"..Na druhé straně je veselo. Cvak, už je mi to jasný, apríl. Brácho, já tě zabiju :-))
Nicméně, nebylo by špatný tento fórek okopírovat. Volám kamarádce. "Dobrý den, tady Brněnské vodárny a kanalizace, teče vám teplá voda?" kamarádka zůstává u telefonu a volá na manžela: "Peťoooooooo, zkus, jestli teče voda". Teče. Dotaz na teplotu. Opět je volán manžel" Peťooooooo, prý kolik má stupňů??" Chvíli pauza. Delší pauza. "Co to je za blbost?" blíží se k telefonu choť. "No já nevím, voni to chcou vědět" šeptá mu málo potichu kamarádka. Petr si bere telefon a zjišťuje, co to máme za divný dotazy.. čímž fórek končí, protože smích už zadržet nejde.. ale povedlo se, double zásah.

Tak mě napadá, že už jsem tento vtípek dlouho na nikoho nezkusila..že by dnes? Bratr už začíná ve svém věku zapomínat, možná je čas na odplatu:-))

Užijte si dnešek, vaše mio.

Jdu volat :-)

Celý dnešek se ponese v duchu šprťouchlat až do pozdního odpoledne. A tématem není nic jiného než aprílové fórky.

  • Někdo vás nachytal?
  • Nebo jste naopak někoho nachytala vy?
  • Chystáte svoje nachytávky poctivě několik dnů předem nebo jednáte spontánně?
  • Připravujete vůbec šprýmy pro lidi ve svém okolí, nebo Apríla přecházíte jako každý jiný den?
  • Jaký byl nejvypečenější žertík, se kterým jste se setkala?

Tohle všechno a mnohem víc můžete psát k aprílovému tématu na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama