Podle průzkumu, který provedla značka Signal, si v Česku až 1/4 rodičů nečistí zuby ani 2x denně. Vedle čištění zubů je alarmující i počet zubních kartáčků, které spotřebujeme za rok. Je to pouhých 2,5 kartáčku na osobu za rok.

signal6

Z průzkumu vyplynulo, že 17,5 % rodičů si čistí zuby pouze jednou denně, 6,5 % několikrát do týdne a jedno procento dospělých dokonce méně často. U bezdětných dospělých je procento těch, kteří si čistí zuby pouze jednou denně ještě větší, a to 21 %.

Nevynechávat čistění zubů ráno ani večer je důležité jak z hlediska ústní hygieny a péče o chrup, tak při vedení dětí k správným hygienickým návykům. „Děti se učí spoustu dovedností pouhým napodobováním. Značka Signal proto chce apelovat na rodiče, aby šli dětem příkladem a nevynechávali čištění zubů ráno ani večer, “ říká Lenka Křížová, Brand Building Manager značky Signal.

Často lidé přehlíží stav zubního kartáčku. Ten by se měl měnit každé tři měsíce. Za rok bychom tak měli spotřebovat 4 zubní kartáčky namísto 2,5 kusů, které opravdu použijeme. Tři měsíce ovšem nejsou pravidlem. Pokud je evidentní, že štětinky jsou opotřebované, je lépe vyměnit kartáček ihned.

Značka Signal přináší kvalitní péči o zuby dospělých i dětí:

signal1signal2Zubní pasty
Zubní pasta Signal Kids byla speciálně vyvinuta pro děti od 2 do 6 let. Obsahuje vápník, vitamin E a fluorid pro mléčné zoubky a účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu. Ve variantě Strawberry nebo Fruity.
Zubní pastu Signal Kids pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 53, 90 CZK.

signal4Signal Junior 7- 13
Zubní pasta Signal Junior je určena dětem ve věkové skupině 7-13 let. Pomáhá předejít zubnímu kazu na čerstvých druhých zubech a jemná mátová chuť zajišťuje dětem svěží dech. S touto zubní pastou si budou děti vždy rády čistit zuby.
Zubní pastu Signal Junior pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 53, 90 CZK.

Signal Deep Fresh Aqua Mint
Průhledná zubní pasta s ústní vodou Actice Clean pro efektivní ochranu proti zubnímu kazu a dlouhotrvající svěžest. K dostání také ve variantě Signal Deep Fresh Lime Mint s medově citrónovou příchutí.
Zubní pastu Signal Deep Fresh Aqua Mint pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 53, 90 CZK.

signal5

signal6

 

Signal Micro-Granules
Zubní pasta Signal Micro-Granules obsahuje kombinaci jemných bílých a zelených granulí pro účinné odstranění plaku, dokonce i v mezizubních prostorech.
Zubní pastu Signal Micro-Granules pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 53, 90 CZK.

signal

Reklama