Protože byli již oba zadaní jinde, jejich setkání nepřerostlo ve víc než pár polibků. A jednu krásnou báseň. Čtenářka, která ji poslala, prosí o anonymitu...

Někdy se dva lidé potkají až po té, co jsou zadaní. Přesto by si náramně sedli a z celého zamilování vzbude jen krásná vzpomínka...


Dobrý a krásný májový den.
Báseň, kterou posílám, jsem dostala před 23 lety v lázních od jednoho pána, se kterým jsme se tam do sebe zamilovali, ale oba jsme již byli zadaní jinde, tak jen vzpomínám na krásný, až na pár polibků platonický, vztah a básničku mám schovanou dodnes. Byly to krásné tři týdny, které skončily naším odjezdem z lázní.

Je pozdě.
Lásko - proč se dva lidé potkávají pozdě,
proč pláču a na rtech úsměv mám,
proč přesto, že se milujeme,
musíme zůstat každý sám.

Srdce mám plné něžných slůvek, a
a duše se pláčem otřásá,
mé přání je být s tebou,
však musíme zůstat každý sám.

Co na tom, že tě miluji,
co na tom, že tě rád já mám,
je pozdě, je pozdě křičím do noci,
musíme zůstat každý sám.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2.5.2013: Básně plné touhy a vzrušení

  • Dostala jste někdy milostnou či erotickou básničku?
  • Nebo jste třeba sama nějakou takovou napsala?
  • A máte ji schovanou?
  • Pamatujete si ji?

Máme tu měsíc lásky. Posílejte proto ke čtvrtečnímu tématu milostné a erotické básničky, které jste dostaly nebo samy napsaly. Můžete je zakomponovat do krátkého příběhu, který se k nim váže. Jedna z přispěvatelek od nás za básničku obdrží dvě srdcové čokolády Milka – pro sebe a pro svého partnera. Příspěvky posílejte nejpozději do 2.5.2013, 15.00 hodin na známou e-mailovou adresu Redakce@zena-in.cz. Jestli se z jakéhokoli důvodu stydíte (třeba je básnička příliš intimní), napište zkraje příspěvku, že chcete, aby byl zveřejněn anonymně.

A pokud jste žádnou milostnou básničku nedostala a zatím ani nenapsala, vyzkoušejte to! Třeba jí svého partnera potěšíte.

milkamilka

Reklama