Nesmrtelná klasika
Klasikou, která nikdy nezklame, je kombinace džínů a roláku. K těm vypasovaným se obzvlášť hodí volnější rolákový svetr, který skvěle zahřeje, a také v něm schováte větší bříško, které mnoho žen po Vánocích řeší. Buď ho můžete nechat volně splývat, nebo zastrčit za kalhoty s vysokým pasem.

5e1335030bf6cimage.pngV kombinaci se šaty
Šatů na ramínka není potřeba se vzdávat ani v zimě. Základem toho, abyste zůstala v teple, je vrstvení. Rolák nejen v neutrální barvě, jako je bílá nebo černá, můžete nosit i pod šaty. Vypadá to velmi hezky, ale nezapomeňte na teplé punčocháče!

5e13352c10db4image.png

V kombinaci se sukní
Chybu neuděláte ani v případě, že si rolák oblečete k sukni. Tady jsou možnosti takřka neomezené. Hodí se ke krátkým i dlouhým, k manšestrovým, ale i plisovaným. Rolák můžete buď zakasat, nebo nechat zpola vykasaný, popřípadě outfit vyšperkovat výrazným páskem.

5e13356436fa7image.png

Rolákové šaty
Dvě mouchy jednou ranou zabijete pořízením rolákových šatů. Výběr je teď v zimě v obchodech široký, takže si určitě každá z vás najde to své.

5e133558243f1image.png

Co na vrch?
Řešíte-li, co obléknout na rolák, aby vám bylo ještě větší teplo, máte také několik možností. Roláky vypadají skvěle, když vykukují z kabátku s větším výstřihem. Obléknout na ně můžete také sako či blejzr a ty odvážnější z vás mohou zvolit na rolák košili či halenku. Vznikne neotřelá módní kombinace, která zaujme.

5e13354c99f19image.png

Roláky a celebrity
Roláky mají v oblibě i mnohé celebrity. V jaké kombinace je nosí? Inspirujte se.

5e1334f380056image.png

Foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama