Má repelentní účinek, tedy odpuzuje parazity, takže se ani nepřisají. Díky akaracidnímu/smrtícímu  účinku navíc parazit, který se dostane do kontaktu se zvířetem, které má tento obojek, uhyne.5e830094ab08aobrazek.png
Foto: Bayer

Ochrana po celou hlavní sezónu
Obojek Foresto po dobu až 8 měsíců odpuzuje a hubí klíšťata a jejich larvy a nymfy. Působí také proti dospělým blechám ve všech jejich vývojových stádiích. U psů navíc účinkuje proti všenkám a byla prokázána účinnost také proti svrabu.

Odpuzuje a hubí parazity
Jako jediný svého druhu působí obojek Foresto repelentně proti klíšťatům (míněn prokázaný farmaceutický repelentní efekt).

Jedna z obsažených účinných látek způsobí tzv. hot foot efekt neboli pocit horkých nohou, který parazitovi nedovoluje zůstat na srsti či kůži zvířete, snaží se co nejrychleji opustit takto ošetřené zvíře. Účinné látky postupně napadají nervový systém škůdce, paralyzují ho, takže není schopen proniknout do kůže zvířete a sát krev. Tím, že už se nepřisaje, nemůže tak dojít k přenosu některého ze závažných infekčních onemocnění. Vzhledem k tomu, že klíště bylo v kontaktu s účinnou látkou obsaženou v obojku Foresto, umírá.

Ochrana i pro mláďata
Díky účinným látkám je zároveň bezpečný i pro štěňata od ukončených 7 týdnů věku a koťata od ukončených 10 týdnů věku. Obojek je voděodolný a lze jej zakoupit ve dvou velikostech – pro kočky a malé psy (do 8kg hmotnosti) a pro větší psy (nad 8kg). Obojek je zcela bez zápachu.

Myslete na své kočky a psy a podívejte se na videa, která vám chceme doporučit!


Ve videu se dozvíte, jak chránit vaše mazlíčky před blechami a klíšťaty pomocí obojku Foresto.

Další informace naleznete na www.foresto.cz

Pozor ať vám neunikne! Zapojte se do aktuální soutěže s Foresto a vyhrajte krásné ceny!

Zkuste své štěstí a třeba udělá výhra radost vám nebo vašemu čtyřnohému chlupatému kamarádovi.

Se značkou Foresto můžete v soutěži získat osobní automobil MINI Cooper Countryman, což je hlavní výhra.

Také se každý den hraje o voucher v hodnotě 6 000 Kč na víkendový pobyt od společnosti Čedok a.s.

Tak se zapojte, třeba vyhrajete právě vy!

Soutěž s Foresto trvá od 1. 3. do 30. 4. 2020 a podrobná pravidla najdete na www.soutezforesto.cz

foresto.jpg

Reklama