Společnost MasterCard připravila pro své klienty ojedinělou akci spojenou s ELLE Fashion Shopping Weekendem, který se bude konat v Praze od 4. do 6. května 2012. Na členy MasterCard Elite programu čekají slevy až 50 % na luxusní značkové zboží. Více informací na www.eliteprogram.cz.

Praha, 2. května 2012 - Společnost MasterCard připravila pro své zákazníky jedinečnou akci spojenou s ELLE Fashion Shopping Weekendem. Na klienty čekají slevy až 45 % ve vybraných luxusních značkových obchodech a pro členy MasterCard Elite programu jsou připraveny slevy dokonce až 50 %. Stačí jen zaplatit prémiovou kartou MasterCard a předložit slevový kupón spolu se zákaznickou identifikační kartou Elite programu. Slevové kupóny jsou k nalezení v květnové ELLE, která vyšla 18. dubna 2012.

Elite

„K ženám nakupování prostě patří a díky MasterCard si mohou zákaznice ještě více užít nadcházející ELLE Fashion Shopping Weekend. Během těchto dní čekají na zákazníky slevy až 50 % na exkluzivní zboží ve více než 1 000 značkových obchodech. Do svých butiků vás zvou např.: ECCO, Baldinini, Max Mara, Versace Jeans, Pepe Jeans, Miss Sixty, Beltissimo, Klára Nademlýnská, Office shoes, Petra Balvínová, Replay a další. Nenechte si tedy ujít svátek všech „fashionholiků“ a přijďte si udělat radost na ELLE Fashion Shopping Weekend s MasterCard Elite,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

MasterCard Elite program

MasterCard Elite program představuje soubor benefitů, odměn a jiných služeb poskytovaných za určitých podmínek držitelům prémiových karet MasterCard® (MasterCard Gold, MasterCard World). Soubor těchto benefitů využívá mnoho zákazníků po celém světě a Česká republika není výjimkou. V rámci MasterCard Elite programu mohou klienti využívat nabídky vybraných hotelů, restaurací, módních značkových obchodů, wellness center, kosmetických salonů a mnohých dalších obchodníků nabízejících atraktivní zboží či služby. Stačí jen platit za nákupy v partnerských obchodech účastnících se MasterCard Elite programu prémiovou kartou MasterCard a předložit při placení identifikační kartu Elite programu, kterou zákazníci obdrželi od své banky.

Program Elite navíc zahrnuje i služby concierge v rámci Nonstop Alarm centra, kde vám poradí s problémem v domácnosti, kanceláři či se svým autem. Zákazníkům pomůže tým vyškolených profesionálů, který je připraven okamžitě najít řešení a vyslat pomoc takového druhu, jakou právě kdo potřebujete.

Více informací naleznete na www.eliteprogram.cz nebo na www.fashionweekend.elle.cz

Reklama