Moderní šatník se skládá z mnoha rozdílných látek, které zahrnují jak nové směsi tkanin, tak tradiční vlákna vyráběná člověkem už po staletí. A protože žehlička hraje důležitou roli v péči o oděvy, je dobré si před koupí nové položit několik otázek: Jak často žehlíte? Jak velké je většinou množství žehleného prádla? Žehlíte pestrý výběr materiálů? Budete potřebovat vertikální žehlení?

Zajímavým řešením mohou být nové systémové žehličky Philips SpeedCare, které ve srovnání s klasickými napařovacími žehličkami dodávají téměř dvojnásobek páry, ačkoliv jsou s nimi cenově srovnatelné. K dispozici jsou tři modely – GC6621, GC6615 a GC6602.

philips

Díky mnohem vyššímu tlaku páry, než dosahují běžné napařovací žehličky, vyžehlíte pomocí systémových žehliček Philips SpeedCare s tlakem páry 4,3, respektive 4,2 a 4 bary složité záhyby mnohem rychleji i u těch nejodolnějších tkanin. Zdlouhavé žehlení košil, sukní a kalhot tak nyní zvládnete během několika minut a ušetřený čas můžete věnovat jiným aktivitám. Žehlení pomocí páry je také mnohem šetrnější a docílíte jím zvýšení životnosti svých oblíbených kousků oblečení.

Nové žehličky Philips SpeedCare jsou připraveny během dvou minut a nabízejí skutečně mohutný stálý výstup páry 100, 95 a 90 g/min. Ten mimo jiné umožňuje jejich použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Žehličky Philips SpeedCare jsou vybaveny keramickou žehlicí plochou zajišťující hladké klouzání na všech materiálech. Součástí všech tří modelů je 1,2l nádržka na vodu, jíž je možné plnit kohoutkovou vodou kdykoliv, i během žehlení. Během používání jistě oceníte systém Smart Calc Clean proti usazování vápenných částic se zvukovým a světelným upozorněním nebo speciální parní špičku Triple Precision, která umožní jednoduše a dokonale vyžehlit i taková místa jako límečky, kapsy, puky, nebo prostory mezi knoflíky.

Nové systémové žehličky Philips SpeedCare lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 699 Kč (GC6621), 3 499 Kč (GC6615) a 3 199 Kč (GC6602).

Reklama