NOVÉ LAKY WEAR MAXX OD RIMMEL LONDON

 

RIMMEL London představuje novou supersilnou kombinaci účinných látek pro vaše krásné nehty.  Xtra LifeTM LYCRAâ je odolná proti nárazům a  Micro-Minerals zdokonalují nehty. Díky těmto složkám vám krásně nalakované nehty vydrží 10 dnů. Objevte nové laky na nehty Wear Maxx a získejte barvu, která odolává času. 

 

Díky zcela nové kombinaci LYCRAâ a Micro-Minerals docílíte s laky na nehty Wear Maxx  neuvěřitelně hladké, zářivé a dlouhotrvající barvy. Micro-Minerals vyplňují drobné nerovnosti povrchu nehtu, čímž vytvářejí hladký povlak, který odráží světlo. Výsledkem je oslnivý a zářivý efekt.

 

Složka Xtra LifeTM LYCRAâ je značkou RIMMEL London používána jako hlavní součást laků na nehty, protože flexibilní vlákno pohlcuje nárazy, a tím zabraňuje praskání a odlupování laku z konečků nehtů. Ve spojení s Micro-Minerals se Xtra LifeTM LYCRAâ stala ještě odolnější proti nárazům – a to až o 60 % - pro ještě dokonalejší barvu. Tyto dvě složky, které se vzájemně doplňují, tvoří velmi silný a lesklý štít, jenž chrání proti nárazům a prasklinám a dodává nehtům zářivý lesk a krásnou barvu až po celých 10 dnů!

 

Rozmazlujte své nehty s laky Wear Maxx od RIMMEL London. Vyberte si z 16 zářivých odstínů - od jemných přirozených barev přes nostalgicky fialovou až po rudě červenou. Nový obal laků na nehty Wear Maxx se pyšní vylepšeným logem RIMMEL London s korunkou nad R (vyjadřující spojení značky s Londýnem, městem s královskou tradicí), stejně jako logem LYCRAâ + Minerals.

 

Zvýrazněte svůj vzhled s novými laky na nehty Wear Maxx od RIMMEL London, které  jsou odolné proti blednutí barvy, nárazům a odlupování konečků. A to až po 10 dní!

Get the London look. 

 

Doporučená maloobchodní cena: 89 Kč / 119 Sk

Více hledejte na stránkách www.coty.cz