Na stránkách magazínu Žena-in si můžete přečíst, jak přístroje AVS pomáhají dětem, které trápí problémy s učením a soustředěním. Tytéž přístroje ale mohou pomoci i vám, dospělým.

Stres, únava, nespavost, ale i závislosti, to všechno jsou potíže, kterými doplácíme na vysoké životní tempo a které za život poznáme určitě všichni. Pomoc je ale snazší, než by vás napadlo. Skvělými pomocníky jsou v tomto případě přístroje AVS.

Tyto relaxačně terapeutické přístroje si oblíbila řada známých osobností. Mezi nimi jmenujme alespoň herce Marka Vašuta, Jiřího Lábuse, Dagmar Havlovou, zpěváka Michala Kocába nebo trojskokanku Šárku Kašpárkovou, která o přístroji prohlásila: „Poprvé AVS přístroj objevil můj trenér a lékař v zahraničí v roce 1997 a svůj první přístroj jsem zakoupila už u nás. Pomáhá mi před závodem odstranit trému a po závodech jej používám na regeneraci.“

Po přístrojích AVS často sáhnou také podnikatelé, manažeři, ale i učitelé, úředníci či maminky na mateřské dovolené, zkrátka všichni, kteří potřebují zastavit, odpočinout si a zregenerovat svou duševní pohodu, potažmo i fyzické zdraví. Protože jak víme, nemoci těla bývají nemocemi ducha.

„AVS přístroj používám od února 2009. Pořídil jsem si ho z důvodu odpočinku a meditace. Pomohl mi nejen ve výše zmíněných oblastech, ale především v celkovém vnímání okolního světa. Řekl bych, že mě přesunul na jinou dimenzi myšlení, kdy například problémy pro mě dříve neřešitelné se staly jednoduchou záležitostí. Jsem mnohem více vnímavější k okolí v kladném slova smyslu. Mezilidské vztahy jsou nekomplikované a musím poznamenat, že cítím velké zlepšení v mé profesi (jízda a výcvik koní). Jelikož podnikám, mám spoustu času (z velké části díky AVS přístroji), proto se snažím používat ho několikrát za den, díky mé práci ho používám převážně doma. Už bych neměnil - žádné stresy, pohoda a klid,“ tvrdí podnikatel Michal Kutlák.

Ověřeno v ordinaci

Neméně používané jsou v ordinacích odborníků. Jako příklad uvádíme dva případy, které popsal Zdeněk Říha ze střediska přírodní léčby v Kroměříži.

  • Žena, 29 let, na mateřské dovolené, již 2. rokem trpí syndromem chronické únavy, zimničné stavy, nepravidelné bušení srdce, polední a večerní únava. Provedeno energetické působení v hluboké relaxaci navozené právě výše jmenovaným přístrojem. Již po prvním působení zmizely zimničné stavy, upravila se energetika, i když únava ještě přetrvává. Za týden provedeno další působení, klientka se již cítí dobře. Za další týden opakováno, energetika již dobrá, klientka se cítí velmi dobře, již jen mírná polední únava. Klientka si stěžuje na hučení v uších, jinak zcela bez potíží, žádné návaly ani výpadky vitality. Provedeno vytažení negativní energie z uší a harmonizace, kontrola jen při potížích.
  • Žena, 56 let, pokladní, potíže se žlučníkem, nechutenství, nespavost, psychické problémy, únava. Začali jsme hned relaxací na AVS a už po prvním působení programu byla ospalá. Po čtrnácti dnech se klientka budí pravidelně v půl jedné v noci, ale pak znova usne a spí dobře až do rána. S usínáním již nejsou takové problémy. Doporučeno hlídat váhu a četnost probuzení. Po dalších 14 dnech přibrala již kg na váze, pouze občasné buzení v noci. Doporučeno působení AVS 5 dnů po sobě. Za týden po této sérii se klientka již cítí dobře, energetika dobrá, nespala pouze jednou, když si přinesla práci domů a dlouho do noci pracovala. Za dalších 6 týdnů je již klientka v pořádku, přibrala již 2 kg. Spí dobře, jen někdy ještě mírné potíže s usnutím. Vysadila si již všechny léky na spaní, které stejně nepomáhaly.

Co je to AVS a jak pomůže?

AVS přístroj se skládá z ovládací jednotky, sluchátek a speciálních brýlí. Sluchátka vysílají specifické rytmické zvuky a brýle pulsující světlo. Pulsující světlo a zvuk optimalizuje, zlepší nebo zvýší činnost mozku, všech psychických a tělesných biorytmů.
A k čemu všemu AVS přístroj můžete doma používat? Uvádíme seznam nejvyužívanějších možností v Česku (sestaveno na základě 15 let zkušeností):

  • rychlé odstranění únavy a stresu
  • zlepšení spánku, definitivní odstranění nespavosti
  • zlepšení koncentrace a učení
  • odstranění špatných nálad, mírných depresí, úzkostí
  • vysoká psychická vyrovnanost a odolnost
  • zlepšení psychosomatických potíží typu alergie, vysoký krevní tlak, astma, bolest, a další

Milé čtenářky, pokud máte k přístroji AVS jakékoli dotazy, chcete se zeptat na něco, co vám není jasné, chcete poradit, zda by tento přístroj mohl pomoci právě vám, obraťte se na e-mail naší kolegyně Zuzany Sommerové (do předmětu e-mailu uveďte prosím „AVS“),

zuzana.sommerova@zena-in.cz

která vaše dotazy předá odborníkovi, psychiatrovi MUDr. Oldřichu Štemberovi, jenž se specializuje na biomedicínu a vede protistresovou ordinaci.

Reklama