Život je sbírkou příběhů a každý den představuje nové výzvy a nové role, kterých se musíme zhostit. Po úspěšném uvedení dvoustranné kombinovatelné vůně Eve Duet nyní Avon v nové kolekci vůní Eve oslavuje mnohostrannost žen. Jedná se o odborně sestavenou kolekci individuálních vůni vytvořeních jedněmi z nejlepších světových tvůrců parfémů. Kolekce dává ženám možnost pozdvihnout výjimečné okamžiky svého života a vyjádřit svou osobnost při jakékoli příležitosti.
vuna.jpg
Tváří řady Eve zůstává hollywoodská herečka Eva Mendes a navazuje tak na úspěšné uvedené kampaně Eve Duet. „Je skvělé mít kolekci pečlivě vybraných vůní, které dokáží zapsat do vzpomínek výjimečné okamžiky života a dodat při každé příležitosti skvělý pocit. Tato kolekce tří vůní mi umožňuje zvolit si, jak vyjádřím svou osobnost, ať už hodlám zdůraznit svou eleganci, sebevědomí nebo smyslnost. Vůně se hodí k velkému množství příležitostí,“ říká Eva.

Společným pojítkem všech tří vůní kolekce Eve je exkluzivní struktura, která je spojuje dohromady v jedinou kolekci a vyjadřuje siluetu ženy pomocí vůně. Toto pojítko jsme nazvali „Kodex ženskosti“ a tvoří ho úžasné tóny červených plodů vyjadřující ženskou energii, jemné květinové tóny vyjadřující ženskou individualitu a zářivá dřevitost vyjadřující sílu. Všechny vůně jsou v souladu s některým z nejvýraznějších trendů v oblasti parfémů, mezi něž patří květinové a ovocné složky.

Vůně kolekce Eve vytvořili jedni z nejznámějších osobností tohoto oboru, mezi které patří Honorine Blanc a Harry Frémont, jediný parfumér, který dvakrát po sobě získal Mezinárodní ocenění udělované Francouzskou společností pro parfémy, nebo Richard Harpin a Gabriela Chelariu.
 
Eve Confidence

5a8d61a1ae5f8obrazek.jpgZářivá vůně tvořená kaleidoskopem svěžích a optimistických květinových tónů frangipani v kombinaci se sladkou dřevitou důrazností. Sebevědomá, optimistická, připravená.
 
Vysoké tóny: Hruška, černý rybíz, Chantilly*.
Střední tóny: Plumérie NP a jasmín arabský.
Nízké tóny: Vanilka, dubové dřevo, pižmo Firmenich.**

Eve Elegance

5a8d61ade26ecobrazek.jpgJiskřivá nadčasová kytice vůní podtržená perlivými tóny granátového jablka a zabalená do zářivých dřevitých tónů. Elegantní, půvabná, nenucená.
 
Vysoké tóny: Růžový grapefruit, granátové jablko, magnólie.
Střední tóny: Leknín, okvětní lístky jasmínu, gardénie.
Nízké tóny: Broskvová slupka, ambra, pižmo.

Eve Alluring

5a8d61c6cd034obrazek.jpgSmyslné květy neroli se svůdným nábojem šťavnaté růžové švestky podtržené vrstvou dřevitých tónů a podmanivého pižma. Smyslná, svůdná, uchvacující.
 
Vysoké tóny: Konvalinka, růžová švestka, frézie.
Střední tóny: List fialky, neroli, květ kosatce.
Nízké tóny: Čirá esence z ambry, santalové dřevo, pižmo Firmenich.**
 
* Vonná složka Firmenich
**Vlastní složka Firmenich

Pro více informací slledujte www.avon.cz nebo @avonczsk.