Objevila jsem Avon Solutions Ageless Results. Doslova přeloženo: „Řešení Avonu pro nestárnoucí výsledky“.


Nedávno jsem oslavila (no, oslavila – já vím, nic moc…) třicítku a už mne nebavilo každé ráno vstávat s obavami, co zase objevím v zrcadle. Nebudu si nic namlouvat  v tomhle věku už nám pleť prostě nemládne. Tu a tam první vráska, nějaký ten kroužek pod očima… prostě už to není ta broskvička před deseti lety, kvůli které ani nebylo třeba hledat v kabelce tubu s make-upem.

A pak jsem objevila sadu přípravků Avonu Solutions Ageless Results. Ten denní mi zpevní pleť, zredukuje viditelnost vrásek a celkově chrání pokožku proti stárnutí. Před ulehnutím použiji ten noční, který zlepšuje tón pleti a minimalizuje to, co je mi (od doby, co mě kalendář zařadil do věkové skupiny 30+) tak protivné: viditelné známky mého věku. Každé ráno tak mám svěží pocit z vyhlazené a mladistvě vyhlížející pleti.

 

A jako třešinku na dortu aplikuju oční krém, který redukuje vrásky, zesvětluje tmavé kruhy a rozjasňuje pleť. Stačí dva týdny  a pozorujete viditelný rozdíl.A teď místo ranních obav z pohledu do zrcadla vstávám sebevědomá jako ve dvaceti. Jde to  jen chtít!


Více na www.avoncosmetics.cz