Vědci z Institutu péče o pleť společnosti AVON navazují na celosvětový úspěch řady NUTRA EFFECTS a přicházejí s unikátní tělovou péči, která v sobě kombinuje ty nejkvalitnější přírodní složky - čisté oleje, výtažky ze semínek a vitamíny a minerály.

Avon

Vyživující řada sází na účinky mandlového oleje, který díky svému složení dokonale vyživuje do hloubky, zjemňuje a Avonpečuje o pleť našeho těla. Omega3 kyseliny účinně posilují přirozenou bariéru pokožky. Koktejl účinných látek skvěle doplňují vitaminy a minerály.

Hydratační řada je postavena na skvělých účincích chia semínek, které hydratují až po dobu 48 hodin a dokáží na sebe navázat až 12 x násobek vody. Doplněno o Omega3 a vitaminy a minerály.

Nechte se hýčkat multifunkčním Zjemňujícím hydratačním krémem na obličej, ruce a tělo s chia semínky. Bohatý krém ve složení 3 v 1 se lehce vstřebává, přestože má hustou texturu. Hydratuje pokožku celých 48 hodin a zanechává ji sametově hebkou a jemnou na dotek.

Avon

„Výrobky Nutra Effects mají jedinečné přírodní složení, které zaručuje perfektní výsledky. Zákaznice si mohou vybrat z celé řady variant, které jim pomohou řešit jejich specifické problémy s pletí. Tato kosmetická řada neobsahuje parabeny ani barviva, takže na ni skvěle reaguje i citlivá pleť,“ říká dermokosmetička Eva Přibylová.

Avon

Pleťová kosmetika Nutra Effects je jako na míru dělaná zákaznicím, které upřednostňují přírodní složky, ale dobře vědí, že kvalitní a účinná kosmetika nevznikne bez pomoci nejnovějších vědeckých výzkumů a inovací.

Více informací najdete na www.avon.cz

Reklama