Kosmetická společnost AVON uvedla dvě unikátní řady dekorativní kosmetiky. Jedna je pro ženy, které vsázejí na přirozenou krásu a v té druhé se najdou ty, které rády v líčení experimentují a hrají si. Nenechte si ujít novinky na českém trhu.

  • mark.  -  Nabízí nejnovější trendy, minimalistický městský design, který je fun, jednoduchý, ale vysoce účinný. Je to značka, která nabízí každé trendy dívce a ženě vytvořit svůj speciální styl, svoji vlastní značku. Tváří značky mark. pro český trh je mladá a talentovaná herečka Sabina Rojková. Sabina Rojková je divadelní, filmová a seriálová herečka, která se proslavila hlavně díky roli Viki v seriálu Ulice nebo Marušky v pohádce Tři bratři.

avon

avon

  • AVON TRUE. Je značka, která nechá vyniknout vaši přirozenost, zazářit vaše osobní kouzlo a šarm. Je jako lehký závoj ženskosti a elegance, který když si přes sebe přehodíte, dodá vám pocit výjimečnosti a jistotu. Jistotu, že vypadáte dobře, a přitom jste to pořád vy. Kdo jiný by mohl být její tváří, než česká herecká ikona Jitka Schneiderová? „Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, jak je pro mě důležité být sama sebou, být krásná pro sebe,“ svěřuje se nádherná herečka

avon

avon
Foto: Avon

Reklama