Ambasadory 2019
jsou Lucka a Nicole z A Cup of Style, Gábina Lašková, Marta Jandová, Petr Vágner, Hana Holišová, Kaira Hrachovcová, Jan Kovařík, Iva Pazderková, Dara Rolins, Gábina Partyšová, Vašek NOID Bárta, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Tonya Graves, Olga Šípková, David Deyl, Pavla Tomicová, Debbi, Eva Burešová, Dana Morávková, Libor Bouček a Pavel Callta.

Startuje se 15. června ve 12:00 ze Staroměstského náměstí a cílem je už tradičně ostrov Štvanice, kde se můžete těšit na Mirrai, Gypsy.cz, Pavla Calltu s Martou Jandovou, Vojtu Drahokoupila, Emmu Smetanu, Tokhi a Groove Army.

Vstupenkou na Pochod je pochodové tričko, které v dámské (399 Kč) a pánské variantě (399 Kč) doplňuje i roztomilé tričko dětské (319 Kč).
Společnost AVON COSMETICS je hrdá na to, že za dobu trvání projektu věnovala na boj proti rakovině prsu už více než 170 milion korun!

O život žen a jejich zdraví, pracovní příležitosti a seberealizaci se zajímáme už přes 130 let. Právě jim patří naše nová aktivita – STAND4HER, ve které se zavazujeme do roku 2030 pozitivně ovlivnit život 100 milionů žen ročně a pomoci udělat svět lepším místem pro život. Tento slib má podpořit každého v AVON rodině v rámci tří našich priorit: dostupná výdělečná příležitost, síla krásy a bezpečný a zdravý život. Využijeme všechnu naši sílu, abychom naplnili vše, v co věříme.

Reklama