S ohledem na povodňovou situaci a pohodlí pochodujících jsme se rozhodli nepřidávat Praze jakékoli další vlny, třebas i růžové. Letošní ročník Avon Pochodu, který byl původně plánován na sobotu 8. června, se tak bude netradičně konat v měsíci září.

AVON pochod

Zrušení sobotní akce je jistě pro mnohé zklamání, ale věříme, že jde o správný krok. Jsme si vědomi, že velká část naší republiky má starosti o své blízké, o své zdraví a majetek. Akce proti rakovině prsu by měla zůstat optimistická a společnost Avon by ji ráda zpřístupnila všem, kteří ji chtějí velkoryse podpořit. Přesunem akce tak alespoň symbolicky podporujeme ty, kteří by do Prahy přijet chtěli, ale nemohou.

„Změnu považujeme za nezbytnou. O detailech zářijového Pochodu budeme informovat během následujících dní,“ řekla manažerka PR a reklamy společnosti Avon Alena Pytlíčková. „Stejně tak, jako je boj proti rakovině prsu věčný, doufáme, že tato změna neochladí naše společné odhodlání a setkáme se v Praze,“ dodala.

Zájem o letošní trička je enormní, přesto jsou dámská Trička proti rakovině prsu stále v prodeji, a to prostřednictvím sítě Avon Ladies/Avon Gentlemanů a online v e-shopu na zdravaprsa.cz.

AVON pochod

(red)

 

Reklama