Avon Pochod se jako ambasadorka letos rozhodla podpořit i tvář Avonu – zpěvačka a influencerka Dara Rolins. A právě Dara AVON inspirovala k nafocení fashion story, která je plná barev, netradičních kombinací a stylů. Podívejte se s námi, jak se Daře ve spolupráci s Lukášem Kimličkou  - fotografem tohoto projektu – podařilo tričko sladit s hravými fashion kousky. Dara měla možnost vyzkoušet si jako první novou kolekci make-up vychytávek letního festivalového líčení, kterou AVON představí přímo na Avon Pochodu ve své Festivalové zóně a dále chystá letní prezentaci produktů festivalového líčení během léta.
5cdac25b2ad9eobrazek.png

A jak vzpomíná na focení samotná Dara?

Když fotíme pro Avon, vím, že to nikdy není nuda. Svět ženy je prostě hravý. I ten dospělý. Svět módy a kosmetiky má v popisu ženy pobavit a rozptýlit. A mě baví být tou, která jim tyto možnosti představí a díky fotkám uvede do pohybu jejich fantazii. Vždy se snažím vložit do věcí, pod nimiž je můj podpis své myšlenky, nápady. A tak tomu bylo i při tomto focení. Ano, každý víme, jak si správně obléknout tričko. Ale napadly vás i jiné způsoby, než ten tradiční? Protože mě ano(smích). A i když je řeč o Avon Pochodu, všichni, kteří se snažíme na tuto událost upozornit, usilujeme o vaši pozornost bez výčitek, že máme potřebu lidí spíše pobavit, než litovat. Myslím, že už z fotografií je zřejmé, že to, o co jde mně a všem, kterých v tomto tričku na letošním Avon Pochodu potkáte, je vyrazit s úsměvem, ideálně s partičkou a v čemkoli vám vaše dobrá nálada zavelí!
5cdac290a76f9obrazek.png

Přidejte se i vy, Avon Pochod se koná již 15. 6. 2019.

5cdbf7d1bd56eobrazek.png

O život žen a jejich zdraví, pracovní příležitosti a seberealizaci se AVON zajímá už přes 130 let. Právě jim patří nová aktivita této značky – STAND4HER, ve které se zavazuje pozitivně ovlivnit do roku 2030 život 100 milionů žen ročně a pomoci udělat svět lepším místem pro život. AVON chce využít všechnu svou sílu, aby naplnil vše, v co věří.

Více informací naleznete zde.
5cdac2984ec99obrazek.png

 

Reklama