Ničivé povodně změnily v minulých dnech životy tisícovkám lidí. Kromě ničivých vln se však vzedmula i vlna solidarity, podpory a NADĚJE. A právě 100% NADĚJE je mottem letošního Avon Pochodu proti rakovině prsu, jehož datum muselo být právě kvůli velké vodě posunuto.

Pražské ulice se tedy obléknou do růžové druhou zářijovou neděli - 8. září

logo„Věříme, že návštěvníci Avon Pochodu pochopí změnu termínu, která byla naprosto nezbytná. Ze solidarity k lidem postiženým povodněmi i s ohledem na bezpečnost návštěvníků Avon Pochodu jsme se rozhodli pro neděli 8. září,“ prozradila ředitelka PR a reklamy pro Českou a Slovenskou republiku Alena Pytlíčková.

Na start Avon Pochodu 2013 se 8. září ve 12 hodin na Staroměstském náměstí v Praze postaví i ambasadorky, které přijdou bojovat proti zákeřné nemoci a dodat odvahu nemocným ženám a jejich rodinám. O dobrou náladu se na startu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Při slavnostním vypouštění balonků zazní nová hymna Avon Pochodu „Budu tu stát“, jejímiž autory jsou David Deyl a Xindl X a která má na svém kontě již rekordní počet zhlédnutí - 129 000. Interprety písně jsou David Deyl a zpěvačka Monika Absolonová.

Cílem Avon Pochodu budou Žluté lázně, které se aktuálně vzpamatovávají z následků ničivé povodně a pracují na odstranění škod. „Žluté lázně již otevřely svoje brány pro veřejnost minulý víkend alespoň v omezeném rozsahu. V létě by už ale mělo být všechno v pořádku a měly by fungovat naplno. Těšíme se tedy na krásné prázdniny i září a tím i  tak trochu podzimní Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož organizátoři to s námi nevzdali a věří, že lázně opět ožijí,“ říká Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.

Pro návštěvníky, kteří chtějí být neustále v pohybu a pochod je pro ně příliš pomalý, nabízí AVON a Iva Pazderková řešení. Oblíbená herečka a propagátorka běhu totiž celou trasu i poběží a zve návštěvníky Avon Pochodu, aby se k ní přidali. Start běhu bude od Žlutých lázní a poběží se po trase Pochodu až na Staroměstské náměstí, kde se Iva postaví do čela Pochodu a celou trasu si užije ještě jednou - tentokrát poklidnou chůzí. Jste-li příznivci běhu, obujte si pohodlnou běžeckou obuv a start je v 9:30 od Žlutých lázní.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které je stále k zakoupení za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz.
K dnešnímu dni jsme prodali téměř 28 000 kusů. Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milonů korun. Děkujeme!

I když byl Avon Pochod proti rakovině prsu kvůli povodním odsunut na září, je ten nejvyšší čas začít pracovat na tričku pro rok 2014. Nabízíme vám jedinečnou možnost ovlivnit výběr pochodového trička na příští rok.
Hlasujte pro jeden z 10 modelů, které vytvořili studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze 7.
Vítězný model se stane inspirací pro Tričko proti rakovině 2014.
Hlasovat můžete od 15. 6. do 31. 7. 2013 na www.zdravaprsa.cz

tricka

tisková zpráva

Reklama