Už po třinácté se vydají tisíce lidí do hlavního města a budou pochodovat za zdravá prsa. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. A 100 % naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, které je vstupenkou na letošní Avon Pochod.

„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“

Aby ženy, kterých se nemoc bezprostředně týká, věděly, že v tom nejsou samy, přicházejí jim dodat odvahu a naději ambasadorky Avon Pochodu 2013 - Simona Stašová, Monika Absolonová, Gábina Partyšová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Taťána Kovaříková a nově také Kateřina Brožová, Olga Šípková, Tonya Graves, Halina Pawlowská a Iva Pazderková. Právě ony si 8. června ve 12 hodin obléknou Tričko z dílny návrhářky Taťány Kovaříkové a postaví se do čela průvodu, který se v pravé poledne vydá ze Staroměstského náměstí směrem ke Žlutým lázním, kde celá akce vyvrcholí. Na startu se o dobrou náladu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Na After party zve od 19 hodiny návštěvníky Avon Pochodu pražské Hard Rock Café.

AVON

Hlavním mediálním partnerem Avon Pochodu proti rakovině prsu je Prima Family. „Jsme velice rádi, že Prima Family může podporovat Pochod proti rakovině prsu i tento rok. Jako u všech podobných onemocnění je prevence jednou z nejdůležitějších věcí. Čím více se bude o této nemoci mluvit, tím lépe,“ říká vedoucí PR oddělení Václav Mazánek.

Při vypouštění balonků, což je nejemotivnější část celého Pochodu, zazpívají společně s dětským sborem David Deyl a Monika Absolonová novou hymnu Avon Pochodu - Budu tu stát. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují. Mediálním partnerem videoklipu k písni, kterou složil David Deyl a otextoval Xindl X, je TV Óčko. Autor písně David Deyl říká: „Když jsem připravoval novou skladbu Budu tu stát, chtěl v ní silně vyjádřit, že onemocnění se netýká pouze jednotlivce, ale celé rodiny, která se stává  podporou a součástí k cestě uzdravení...“. Stáhnout si ji a přispět tím na konto Avon proti rakovině prsu můžete na Supraphonline, iTunes a v dalších internetových obchodech s hudbou.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399 Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz.

Záštitu nad Avon Pochodem převzala radní hlavního města Prahy Aleksandra Udženija.

Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milonů korun. Děkujeme!

CHARITATIVNÍ PRODUKTY

AVON

1. Dámské Tričko proti rakovině prsu, univerzální velikost, 399 Kč

2. Pánské Tričko proti rakovině prsu, velikosti M/L a XL, 399 Kč

3. Pouzdro na mobilní telefon, 13 x 8,5 cm, 100 Kč

4. Náhrdelník Crusade, 42 + 9 cm, 150 Kč

Reklama