Charisma, sebejistota a nespoutaná smyslnost - tak by se dala charakterizovat žena, pro kterou věhlasné parfemářské duo Adilson Rato a Frank Voelkl vytvořilo vůni Alpha.

Slavní parfemáři, které společnost AVON oslovila ke spolupráci na vůni, která mimo jiné oslavuje 130 let vznikualpha avon tohoto kosmetického gigantu, nebyli svázáni naprosto žádnými limity a konvencemi, dostali ke tvorbě volnou ruku a jejich výsledek je doslova ohromující!

„Každá kapka této vůně je ztělesněním sebejistoty a ženskosti,“ zní jednohlasně z úst návrhářů, kteří  se netají ani tím, že pro vznik tohoto parfému si nechali patentovat speciální vůni malin, kterou nazvali RASPBERRY Smell-The-Taste. Je tůně gurmánské maliny, voňavé, šťavnaté a plné. Na vývoji této vonné složky spolupracovali s předními floristy.

Vůně malin, která je pro parfémovou vodu Alpha tak typická, je tedy zároveň i naprosto unikátní a v této podobě použita v parfemářském průmyslu úplně poprvé.

Hlavu vůně, která je složena z maxima možných přírodních materiálů, tak kromě exkluzivní vůně malin tvoří i šťavnaté liči či kyselý krvavý pomeranč.

Srdce parfému tepe zimolezem, svěžím leknínem a kořeněnou švestkou.

Základ tvoří hřejivá ambra, speciální pižmo a vzácné růžové dřevo.

Pánská varianta si vás získá svěžím bergamotem, jako hold parfémové tradici je použita kořeněná levandule a základ tvoří hřejivá dřeva.

Nechte se unést za hranice všednosti - AVON ALPHA!

Více informací najdete na www.avon.cz

Reklama