Populární česká zpěvačka Monika Absolonová se v lednu 2007 stala tváří projektu Avon proti rakovině prsu, a zařadila se tak mezi významné osobnosti showbyznysu, které přispívají k boji proti této zákeřné chorobě.

 

Oblíbenou zpěvačku Moniku Absolonovou není třeba příliš představovat. Za dobu své profesionální pěvecké kariéry vydala 5 sólových alb a účinkovala v muzikálech Dracula, Krysař, Kleopatra, Rebelové a Tři mušketýři. Mohli jsme ji také vidět na filmovém plátně jako čarodějnici v Troškově Princezně ze mlejna, v seriálu Zdivočelá země a obou Kameňácích.

 

V současné době účinkuje v muzikálu Noc na Karlštejně i v divadelní hře Den na zkoušku a připravuje se na titulní roli v chystaném muzikálu Angelika. Za svou práci získala nominaci na českou Gramy od Akademie populární hudby v kategorii Objev roku.

 

Za roli Kleopatry byla nominována na Thalii. Popularita u fanoušků jí přinesla titul Skokana roku v anketě Český slavík, a to hned dvakrát po sobě v letech 2002 a 2003, čímž se definitivně zařadila do naší zpěvácké elity.

 

„Nabídku stát se tváří projektu Avon proti rakovině prsu jsem přijala okamžitě. Osobně jsem se totiž několika akcí na podporu boje s touto zákeřnou chorobou zúčastnila, a tak vím, jak je každá pomoc důležitá. Jsem velice ráda, že i já nyní mohu svou účastí přispět,“ řekla Monika Absolonová.

 

Díky nově vzniklému spojení budeme moci Moniku Absolonovou vidět například na letošním Avon Pochodu 2007, při různých společenských setkáních i oficiálních akcích Avonu.

Společnost Avon Cosmetics věnuje boji s touto zákeřnou nemocí svou pozornost již 10 let. Od roku 1997 do konce roku 2006 předala na boj proti rakovině prsu 21,2 milionu Kč. V loňském roce byly finanční prostředky rozděleny: Alianci českých organizací a žen s rakovinou prsu na projekt Ženy ženám a na ozdravné pobyty, Mamma Helpu na provoz Avon Linky proti rakovině prsu a Asociaci mamodiagnostiků ČR na screening rakoviny prsu.

Reklama