Říjen je mezinárodním měsícem boje proti rakovině prsu. Společnosti Avon Cosmetics a Hard Rock Cafe spojily své síly a zvou vás na jedinečný koncert, jehož výtěžek poputuje na konto Avon proti rakovině prsu.

avonV prostorách bývalého domu u Rotta na Malém náměstí vás 14. 10. čekají opravdové hudební lahůdky. V rámci celosvětové akce Pinktober zazpívají na podporu boje proti rakovině prsu Michael Kocáb s Pražským Výběrem 2, skupina Nightwork, zpěvačka Jana Kirschner a dívčí vokální soubor Brécy. Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

Kromě hudby budou moci návštěvníci obdivovat i speciální model šatů z dílny módního návrháře Jakuba Bryxiho. Extravagantní róba byla navržena a ušita speciálně pro tento večer a vzdává hold růžové stužce jakožto symbolu boje proti rakovině prsu.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v Hard Rock Cafe. Pro ty, kteří se nezúčastní, ale rádi by podpořili dobrou věc, jsou připraveny předměty s růžovou stužkou, které můžete zakoupit kdykoliv v Hard Rock Cafe či na www.zdravaprsa.cz, a přispět tak na konto Avon proti rakovině prsu.

Vstupenky si můžete zakoupit na: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/rock/250660-pinktober-michael-kocab-vyber-2-jana-kirschner-nightwor.html

Reklama