Vůní Far Away Rebel & Diva porušuje Avon všechna pravidla. Novinka představuje další krok na fascinující a odvážné cestě výrazné parfémové řady Far Away, jedničky mezi značkami vůní společnosti. Tato řada uchvacuje srdce, mysl a sny milionů žen již více než 20 let.
5f69c20446c0fobrazek.png
Far Away Rebel & Diva byla vytvořena pro nesmlouvavě nebojácné dívky, které mohou světu ukázat, že za sebou hrdě nechaly to obyčejné a objevily své pravé já: nezastavitelnou energii neohrožených žen. Tohoto silného efektu je dosaženo kombinací kontrastů a protikladů - díky této vůni budete vyčnívat z davu jako vysoké jehly v místnosti plné bot bez podpatků.

Tváří Far Away Rebel & Diva se právem stala zpěvačka Ewa Farna. Pro Ewu je velmi charakteristické, že se neřídí danými pravidly, ale vytváří si svá vlastní, ať už v pracovním či osobním životě. Jako ambasadorce této nové vůně jsme ji položili zásadní otázku:
5f69c21cacaecobrazek.png
AVON: „Jsi tváří nové vůně a my už o Tobě víme, že jsi někdy rebelka, někdy diva a cítíš se s touto vůni velmi příjemně. Na co se ale zaměřuješ při výběru vůně?“

Ewa: „Pro mě je důležité, aby na pokožce hlavně dlouho vydržela. Také chci, aby voněla nejen mně, ale i mému muži.
Ewa dodává: … Tahle vůně se na mou kůži hezky obléká, cítím se dobře, když ji mám na sobě.“

A co o nové vůni říká Alena Pytlíčková, PR managerka AVON Slavics?:

„Far Away Rebel & Diva je jedinečná vůně s exkluzivním a nevídaným akordem zrnek růžového pepře a báze slaného karamelu, to vše zabalené do moderního květinového závoje. Výsledek kombinace těchto exkluzivních akordů směle doplňuje řadu vůní Far Away a přináší neohrožený a dlouhotrvající pocit sebevědomí.“

Far Away Rebel & Diva je dalším milníkem v příběhu řady, kterou v roce 2018 otevřela vůně s názvem Far Away Rebel. Nyní si zákaznice mohou vyzkoušet novou vůni, která ztělesňuje to, čím jsou ve svém srdci. Je to poslední zastávka na jejich osobní cestě k plnému přijetí své neohroženosti a dravosti.

Něco více o vůni Far Away Rebel & Diva:
5f69c1e53fdd3obrazek.png

Dravá vůně zrnek růžového pepře

Vůně se otevírá kořeněnou, dravou svěžestí tónů bergamotu (Bergamot Integrale Italy Orpur®) a zrnek růžového pepře (Pink Peppercorn CO2 Orpur®), a vytváří tak kořeněnou energickou vlnu, která přitáhne pozornost. Exploze zářivé šťavnatosti báze lahodného růžového liči (Delight Lychee Base) nabízí sladký kontrast ke květinovým tónům v srdci vůně.

Svůdná magnolie

Smělý a zároveň ženský květinový ráz této vůně rozkvétá tóny intenzivně ovocného aroma arabského jasmínu (Jasmine Sambac Absolute), okvětními plátky růží (Rose Orpur®) a svěžími tóny magnolie. Tento bouquet přináší koketní kontrast k temnému, labužnickému podpisu vůně.

Jedinečný slaný karamel

Podpis této vůně, akord karamelového popkornu, je vytvořen za použití slastné báze slaného karamelu (Delight Salted Caramel Base), která vůni dodává neodolatelně jemný, slaný, karamelový říz. Návykový efekt podtrhuje složka Cocoa Natsublim®, známá pro svůj kontrastní efekt tmavého kakaa a krémové bílé čokolády. Tón, který osloví temnou i světlou stranu nositelky.

Kde koupit
Řada vůní Far Away Rebel & Diva od Avonu je k dostání u zástupkyň společnosti Avon. Zakoupit si je můžete také online na Avon.cz.

EDP 50ml – Doporučená cena 649Kč

O společnosti Avon
Avon podporuje ženy již 130 let: přináší inovativní kvalitní kosmetické produkty, které si převážně ženy kupují od žen. Miliony AVON Ladies / Gentlamanů po celém světě prodávají ikonické značky společnosti Avon, jako je Avon Color nebo ANEW, prostřednictvím svých sociálních sítí, a rozvíjejí tak své vlastní podnikání v oblasti kosmetiky na plný nebo částečný úvazek. Společnost Avon podporuje osobní rozvoj žen, jejich podnikání a dobré životní podmínky a věnovala více než 1 miliardu USD na řešení ženských otázek, ať již sama nebo prostřednictvím své nadace. Další informace o společnosti Avon a jejích produktech naleznete na adrese www.avon.cz #WatchMeNow


5f69c248714b6obrazek.png

Reklama