AVON představuje novou značku pánské kosmetiky AVON Sport, která mužům přináší kompletní péči o tělo. Tváří nových produktů se stal moderní pětibojař a zlatý medailista z Londýna 2012 David Svoboda.

Avonkosmetické řady AVON pro muže. Beru to jako novou výzvu,“ prohlásil David Svoboda, který se aktuálně připravuje na mistrovství světa v moderním pětiboji, které proběhne v září tohoto roku.

Produkty AVON Sport jdou do prodeje ve 3 řadách: Dynamic Fresh, Bold Focus a Action Kick. Každá z nich obsahuje atraktivní vůni, osvěžující kuličkový deodorant-antiperspirant a sprchový gel na tělo a vlasy v jednom.

„Je to poprvé, co se jako společnost pro ženy výrazně soustředíme na kosmetiku pro muže,“ uvedla generální ředitelka Avonu pro ČR a SR Andreea Moldovan. „Pánská kosmetika má z našeho pohledu veliký potenciál a my jsme se rozhodli mužům přinést kvalitní a přitom dostupnou péči,“ dodala.

Uvedení nových produktů AVON Sport bude podpořeno něčím opravdu netradičním. AVON pro uživatele Facebooku připravil lechtivou aplikaci, díky které budou moci objevit, jak si David udržuje svoji svěžest a vitalitu. Hra bude spuštěna na začátku června.

AvonAVON Sport: Bold Focus

Sada Bold Focus zaujme silné atraktivní muže, kteří se nebojí dobrodružství.

„Sportovní duch, odhodlanost a atraktivní vůně. To jsou věci, které ženy vždy ocení,“ říká o nové sadě Bold  Focus David Svoboda.

SVĚŽÍ – DŘEVITÁ KATEGORIE
Bazalka, vetiver, cedrové dřevo

AVON Sport: Dynamic Fresh

AvonSada Dynamic Fresh je určená pro dynamického muže, který je nabitý pozitivní energií.

„Do tréninku jdu vždy naplno a snažím se podávat, co nejlepší výkony. Pak musím svému tělu vše oplatit odpovídající péči, a proto jsem zvolil řadu AVON Sport Dynamic Fresh,“ řekl David Svoboda.

CITRUSOVĚ-KAPRADINOVÁ KATEGORIE
Šťavnaté citrusy, chladivá svěžest, mošus

AVON Sport: Action Kick

AvonSada Action Kick si zamiluje každý rozhodný muž, který ví, jak dosáhnout svých cílů.

„Často až pět tréninkových fází denně a k tomu

společenské a charitativní akce. Můj program bývá opravdu náročný, ale výrobky AVON Sport mi pomáhají vše zvládat a zároveň se cítit svěží,“ uvedl David Svoboda.

DŘEVITĚ-AROMATICKÁ KATEGORIE
kardamon, pelargónie, santalové dřevo

Reklama