Moderní, sofistikované, okázalé. Přesně takové jsou nové vůně Christian Lacroix Ambre pro ni a pro něj vytvořené světoznámým francouzským módním domem Christian Lacroix.

Po úspěchu předchozích parfémů, Nuit a Rouge, přichází proslulý návrhář Christian Lacroix s novými sofistikovanými vůněmi Christian Lacroix Ambre pro ni a pro něj, a to opět v exkluzivní spolupráci s Avonem.

Avon

Okázalá dámská vůně Christian Lacroix Ambre for Her se otevírá třpytivými tóny mandarinky, podmanivé růže a luxusní zlaté ambry, jejíž přírodní varianta je dnes cennější než zlato.

Sofistikovaná pánská vůně Christian Lacroix Ambre for Him pak zaujme orientálně-dřevitým nádechem, ve které se snoubí tóny pikantního bergamotu, čerstvého mechu a smyslné zlaté ambry.

Avon

Složení vůně Christian Lacroix for Her:
Cypřišově-gurmánská kategorie
Mandarinka, růže. zlatá ambra

Složení vůně Christian Lacroix for Him:
Orientálně-dřevitá ambrová kategorie
Pepř, bergamot, čerstvý mech, zlatá ambra

CHRISTIAN LACROIX
Je zakladatelem stejnojmenného módního domu. Předtím spolupracoval například s Hermès, Jean Patou nebo Guy Paulin. V současné době působí jako návrhář divadelních kostýmů a je uměleckým poradcem Pařížské mincovny. Mimo to navrhl interiér vlaků TGV a několika luxusních hotelů.

Reklama