Nové aviváže Silan Naturals obsahují až 99 % složek přírodního původu a nabízejí tři varianty příjemných, květinových a přírodních vůní – Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver, Silan Naturals Peony & White Tea a Silan Naturals Coconut Water & Minerals.

Provoňte šatník neodolatelnými vůněmi nové přírodní řady aviváží Silan Naturals, která na pultech obchodů nahrazuje dosavadní portfolio Silan Aromatherapy+. Složení nových aviváží Silan Naturals obsahuje 99 % složek přírodního původu, jsou bez silikonů, barviv a mikro plastů. V každé láhvi se ukrývá nová unikátní složka rostlinného původu, která změkčuje oblečení během praní a parfémy, které jsou biologicky rychleji odbouratelné.

Silan Naturals jsou navíc baleny ve 100% recyklované PET láhvi s lehce odstranitelným a recyklovatelným obalem. Společnost Henkel, do jejíž portfolia značka Silan patří, rovněž s každou inovací a novinkou optimalizuje logistiku s cílem snížit emise z dopravy, zlepšit skladové sítě a optimalizovat přepravní kapacity.

V nabídce Silan Naturals jsou k dispozici tři varianty vůní:
5ff70228dd24cobrazek.png

  • Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver – novinka inspirována kombinací exotických vůní – rostliny Vetiver, která byla populární zejména ve starověké Indii, kde věřili že slouží jako uklidňující prostředek a Ylang Ylang, tropického rychle rostoucího stromu pocházející z tropické Asie a Austrálie.
  • Silan Naturals Peony & White Tea – něžná a přírodní vůně vycházející z kombinace oblíbené pivoňky a bílého čaje.
  • Silan Naturals Coconut Water & Minerals – přírodní a harmonická vůně obohacená o kokosovou vodu a minerály.

Krémové složení nových aviváží Silan Naturals je inspirováno čistými přírodními ingrediencemi. Opojné vůně a speciální formule ukryty v každém balení Silan Naturals se postarají o dlouhotrvající hebkost každého kousku vašeho prádla. Používáním aviváže bude vaše oblečení nejen hebké na dotek, ale i mnohem měkčí, což usnadní následující proces žehlení.

Nové aviváže Silan Naturals jsou dostupné ve třech velikostech balení za doporučené ceny: 800 ml za 69,90 Kč; 1450 ml za 139 Kč a 2700 ml za 179 Kč.
5ff7024bbf86aobrazek.png

Reklama