Hezký den všem. Přestože jsem vždycky tvrdila a tvrdím, že důležité je to, co má člověk uvnitř, před nějakým časem se stala tato historka.

Na práci na domečku jsme měli asi na týden najatou partu známých zedníků. Byli zdaleka, tudíž u nás i přespávali. Jednou k večeru po práci jsme seděli s manželem u stolu a povídali a zedníci chodili z pokoje do koupelny se osprchovat kolem nás (sice ne úplně jen tak :-(, ale pouze ve spodním prádle).

Všichni to byli mladí, vysocí, sportovně vyhlížející, fyzickou prací vyrýsovaní chlapi. Když šel kolem poslední, tak už to manžel nevydržel, a upozornil mě, abych aspoň zavřela pusu, když na ně koukám.

Od té doby to občas při vhodné příležitosti připomíná a taky už nemám možnost vůbec komentovat, když se manžel na ulici otočí za pěknou ženskou.
PS: ten poslední by ale vážně stál za hřích....
aviaki

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


:-)))) He he, a slina ukápla??? Míša

A co vy? Kam se točí vaše oči? To je dnešní téma pro vaše e-maily. Napište, čím vás dostal ten váš? Kam se první díváte a co hodnotíte na muži? Co je naopak pro vás spolehlivou antikoncepcí?Pište na redakce@zena-in.cz a každé dvě hodiny můžete vyhrát drobnou cenu.

Reklama