Víte, že v roce 2008 se premiérou snímku Iron Man zrodil filmový svět společnosti Marvel, který pronikl do toho našeho reálného více, než si dokážeme připustit? Za těch deset bylo totiž vytvořeno 18 filmů, které se okamžitě po premiéře ocitly na první příčce žebříčku návštěvnosti. A logicky tak vznikl nový téměř nekonečný stroj na peníze, protože hlavní hrdinové této velkolepé ságy obsadili nejeden dětský pokoj. Avengers jsou na penálech, školních brašnách, plakátech, ložním prádle, žvýkačkách, ponožkách... Nechybí samozřejmě jako postavičky či stavebnice lego. Než ohrnete nos nad bláznovstvím svých potomků, podívejte se, s kým vlastně máte tu čest.  Tady je výběr největších fešáků:

Robert Downey Jr.  jako Tony Stark alias Iron Man

Těžko si představit, že by Irona Mana ztělesnil někdo uvěřitelněji, než právě tento herecký bohém a kavárenský povaleč. Pomineme-li to, že Tony Stark je geniální inženýr, což o Robertovi není známo, člověk by řekl, že jde prakticky o téhož člověka. No ano, fantazie je zapotřebí. Ale o to tu jde, ne?
Avengers: Infinity War

Chris Hemsworth jako Severský bůh hromu Thor

Můj osobní favorit – silné a vypracované tělo s ukázkovým „pekáčem buchet“. Jako bonus mocné kladivo a smysl pro humor. Ano, je maličko arogantní a panovačný. Ale tak je to bůh no.
Avengers: Infinity War

Mark Ruffalo jako Bruce Banner alias Hulk

Takový domácí medvídek, jenž se při vzteku změní v divokého zuřivého medvěda. Doma bych to nechtěla, ale v té lidské podobě je celkem k pomilování.
Avengers: Infinity War

Paul Bettany jako android Vision

Umělé tělo k nerozeznání od toho lidského, díky tomu je však odolnější proti fyzickému poškození. Značnou nevýhodou ovšem zůstává, že je to bohužel jen robot. Ale tak co. Nikdo není dokonalý, že?
Avengers: Infinity War

Tom Hiddleston jako lstivý bůh Loki

Žárlivý Thorův bratr je zapeklitým oříškem. Špatnost mu kouká z očí, ale to jeho charisma! Jojo, tyhle typy nás přitahují, ale na filmovém plátně si zkrátka i ne  úplně kladnou postavu můžeme dovolit bez rizik „milovat“ a věřit, že se polepší.
Avengers: Infinity War
Jak vidíte, vyplatí se někdy nahlédnout do světa svých dětí. Nechat si ukázat fotky, vysvětlit kdo je kdo a dovolit jim pověsit po bytě plakáty oněch fešáků. A třeba i zajít do kina. V nejnovějším snímku bojuje tým Avengers a spol.  s krutým pánem z vesmírných temnot. Více o filmu Avengers: Infinity War.

Užijte si to!

foto: FALCON

Přečtěte si také:

Uložit

Uložit

Reklama