Stejně tak jako každá budova má svoji pevnou konstrukci, má i naše kůže svou prostorovou strukturu, která jí umožňuje pružně a dynamicky odolávat vnějším vlivům. Právě architekturou se nechala inspirovat kosmetická firma Avéne.

Struktura je tvořena převážně kolagenovými vlákny, která dodávají kůži pevnost a odolnost. Je obklopena kyselinou hyaluronovou, která má gelovitou texturu a strukturu kůže zpevňuje. A právě díky ní kůže získává hydratovaný a svěží vzhled. Postupem času ale kolagenová vlákna v kůži řídnou a kyselina hyaluronová mizí. Kůže tak pomalu ztrácí svou strukturu a pevnost. Bez svého opěrného systému ochabuje, objevují se rýhy a vrásky. Pleť ztrácí svůj mladý vzhled. I když je oslabování struktury kůže s postupem času nevyhnutelné, je možné zachovat funkčnost jednotlivých složek kůže a posílit její strukturu tak, aby času mohla odolávat co nejdéle.

Physiolift

Čas je nyní pevně ve vašich rukou díky nové řade Physiolift

Řada Physiolift znovu naučí kůži, jak bojovat s projevy stárnut í, a to obnovením jejích přirozených mechanismů s maximálním respektem k její fyziologii.

Tato produktová řada nabízí 24-hodinovou péči proti stárnutí pleti i pro ty nejnáročnější ženy.

  • Spojení účinnosti a moderní technologie v boji proti hlubokým vráskám a ztrátě pevnosti.
  • Textury bohaté na Termální vodu Av`ene, které jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.
  • Galenické formy, které působí na všechny smysly a přinášejí potěšení z použití, ale zároveň dokáží umocnit účinnost přípravků: bohatá pěna, která dokonale vyplní hluboké vrásky, jemný krém, který jemně přilne a vypne oblast v okolí očí, sametové textury, které dodávají pleti pocit komfortu, ale zároveň jsou lehké jako pírko....

Účinné látky jsou obsaženy v přípravcích: PhysioLift Denní a v triu Physiolift Precizní, Oční a Noční.

Reklama